Jarmark świąteczny czeka na wystawców

Miasto poszukuje osób chcących eksponować i sprzedawać swoje wyroby podczas jarmarku świątecznego, który potrwa od 14 do 16 grudnia. Wydarzenie, podobnie jak rok i dwa lata temu, zostanie zorganizowane na placu przy skrzyżowaniu ul. Starowiejskiej i Dąbrowskiego.

Celem jarmarku jest wprowadzenie świątecznej atmosfery, jak również promocja regionalnych wyrobów, a także przedmiotów użytkowych i ozdobnych o charakterze bożonarodzeniowym. Obecnie miasto poszukuje wystawców.

Nabór, który potrwa do 16 listopada, ma umożliwić przede wszystkim wyłonienie rękodzielników i przedsiębiorców gwarantujących wysoką jakość produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 58 679 65 01.

Jarmark rozpocznie się w piątek 14 grudnia o godzinie 17:30, a zakończy 16 grudnia o godzinie 20:00. W programie przewidziano między innymi przejazd świętego Mikołaja oraz zabawy i animacje dla dzieci. Goście będą mogli również skorzystać z oferty gastronomicznej oraz zakupić wyjątkowe produkty. Dodatkową atrakcją będą świąteczne iluminacje oraz okolicznościowe ozdoby.

Prosimy o zapoznanie się z załącznikami: