Tymczasowe zmiany w funkcjonowaniu komisariatu policji w Rumi

Od 1 grudnia 2018 roku nieczynny będzie główny budynek Komisariatu Policji w Rumi przy ul. Derdowskiego 43. Wszystkie zawiadomienia dotyczące przestępstw i wykroczeń należy zgłaszać w Komisariacie Policji w Redzie przy ul. Łąkowej 61.

Przeprowadzenie prac termomodernizacyjnych budynku Komisariatu Policji w Rumi przy ul. Derdowskiego 43 rozpocznie się 1 grudnia 2018 roku i będzie wiązało się z kilkoma czasowymi zmianami.

Na czas termomodernizacji budynek główny komisariatu będzie zamknięty dla interesantów. Służby kryminalne na czas prac zostaną przeniesione do Komisariatu Policji w Redzie. Drugi budynek, w którym znajduje się pion prewencji, będzie funkcjonował bez zmian. W tym miejscu przyjmować będą funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych oraz Zespołu Wykroczeń, Prewencji Kryminalnej, Patologii i Nieletnich oraz policjanci patrolowo-interwencyjni.

Komendant Komisariatu Policji w Rumi będzie przyjmował interesantów w Rumi na ul. Derdowskiego 43 w czwartki w godzinach od 14:00 do 16:00.

Wezwania interwencji policji powinno się zgłaszać, dzwoniąc na numer alarmowy 112. Policjanci Wydziału Prewencji będą pełnić służby patrolowo-interwencyjne na terenie Rumi.