Czwartek, 19 Wrzesień 2019

Organizują bieg dla 5-letniej Wiktorii


17.05.2019 r.


Gdyńskie Centrum Sportu, OPEC oraz Biegamyrazem.pl wspólnie zapraszają na Bieg Charytatywny dla Wiktorii. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego zintegrują się zdrowi oraz niepełnosprawni uczestnicy, odbędzie się w Dzień Matki (26 maja) na gdyńskim bulwarze. Celem wydarzenia jest zebranie środków finansowych na rzecz 5-letniej Wiktorii.  

Charytatywny bieg odbywa się po raz trzeci. Startujący będą nie tylko biec i maszerować z kijkami, ale także pokonają trasę na wózkach inwalidzkich, rowerach z napędem ręcznym oraz prowadząc dziecięce wózki. Na wszystkich, którzy dotrą na metę, czekają medale.

Miasteczko zawodów znajdować się będzie na gdyńskim bulwarze, niedaleko parkingu przy al. Piłsudskiego. Od godziny 10:00 rusza wydawanie pakietów dla zawodników, natomiast na godzinę 11:00 zaplanowano uroczyste otwarcie wydarzenia. Na miejscu będzie można między innymi odwiedzić stoiska Biblioteki Gdyńskiej, Fundacji Adapa oraz lokalnego koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Zapisy odbywają się pod tym linkiem – https://elektronicznezapisy.pl/g/Bieg_Walking_Charytatywny_dla_Wiktorii_2019.html. Pieniądze, które uda się pozyskać z opłat wpisowych, w całości zostaną przeznaczone na wsparcie dla 5-letniej Wiktorii. Dziewczynka cierpi na porażenie mózgowe.

Kalendarz wydarzeń