Czwartek, 18 lipca 2024
RumiaTV
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast


Informacja o projekcie: Budowa drogi dla rowerów i pieszych w ciągu ulicy Kosynierów w Rumi na odcinku od ronda przy centrum handlowym do skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego

Tytuł projektu: „Budowa drogi dla rowerów i drogi dla pieszych w ciągu ulicy Kosynierów w Rumi na odcinku od ronda przy centrum handlowym do skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego” czytaj całość »

Informacja o projekcie: Remont dróg gminnych – ul. Żwirowej i ul. Kosynierów w Rumi

W ramach przedmiotowej inwestycji pn. „Remont dróg gminnych – ul. Żwirowej i ul. Kosynierów w Rumi” zostanie wykonany remont wskazanych ulic. czytaj całość »

Informacje o projekcie: Budowa chodnika w ciągu ul. Świętopełka w Rumi na odcinku od ul. Mostowej do ul. Malinowej

W ramach przedmiotowej inwestycji zrealizowano zadanie związane z budową chodnika i zjazdów z posesji po stronie wschodniej na odcinku ul. Mostowa – Malinowa. czytaj całość »

Przebudowa przejścia dla pieszych przy ulicy Batorego w Rumi przy Integracyjnej Szkole Podstawowej Nr 7

W ramach przedmiotowej inwestycji pn. „Przebudowa przejścia dla pieszych przy ulicy Batorego w Rumi przy Integracyjnej Szkole Podstawowej Nr 7” zrealizowano zadanie związane z przebudową fragmentu ulicy Batorego i Źródlanej wraz z przejściem dla pieszych, usytuowanym w bezpośrednim sąsiedztwie pomiędzy Integracyjną Szkołą Podstawową Nr 7 z pięcioma oddziałami przedszkolnymi, a ogólnodostępnym placem zabaw z którego korzystają uczniowie klas I-III oraz oddziały przedszkolne. Inwestycja znacząco p... czytaj całość »

Budowa sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych na ul. Gdańskiej (droga gminna nr G132307G) w Rumi

W ramach przedmiotowej inwestycji pn. „Budowa sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych na ul. Gdańskiej (droga gminna nr G132307G) w Rumi” zrealizowano zadanie związane z budową sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych. Wykonane zostały dojścia do przejścia dla pieszych wraz z montażem płytek integracyjnych przed wejściem na przejście dla pieszych. czytaj całość »

Przebudowa ul. Żwirki i Wigury, drogi gminnej (nr 132313G) w miejscowości Rumia od Ronda Armii Krajowej do drogi krajowej nr 6

Gmina Miejska Rumia 1 października 2019 r. podpisała umowę z Wojewodą Pomorskim o udzielenie dofinansowania zadania pn.: Przebudowa ul. Żwirki i Wigury, drogi gminnej (nr 132313G) w miejscowości Rumia od Ronda Armii Krajowej do Drogi Krajowej Nr 6” w zakresie budowy, przebudowy i remontu dróg gminnych / powiatowych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. czytaj całość »
Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń