Poniedziałek, 15 lipca 2024
RumiaTV
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Mieszkańcy


Fundacja IAR – projekt „Pełnoprawni”

Fundacja IAR – projekt „Pełnoprawni”31.03.2022
Zapraszamy organizacje pozarządowe i wszystkie zainteresowane osoby do współpracy do udziału w nowym Projekcie Fundacji Instytut Aktywizacji Regionów z siedzibą w Gdyni. PEŁNOPRAWNI – to nowa inicjatywa, która wystartowała na obszarze woj. pomorskiego, a skierowana jest do osób z niepełnosprawnościami. Fundacja Instytut Aktywizacji Regionów wdraża pomoc prawną dla osób z niepełnosprawnościami, które zostały niesprawiedliwie potraktowane, a które z uwagi na swoją niesamodzielność nie mogą s... czytaj całość »

Orzekanie o stopniu niepełnosprawności

Orzekanie o stopniu niepełnosprawności28.10.2015
Zgodnie z rozporządzeniem MGPiPS z dnia 15 lipca 2003 roku w sprawie orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności zaświadczenie lekarskie zawierające opis stanu zdrowia musi być wydane nie wcześniej niż na 30 dni przed dniem złożenia wniosku do Zespołu przez lekarza, pod którego opieką lekarską znajduje się zainteresowany oraz inne posiadane dokumenty mogące mieć wpływ czytaj całość »

Przydatne Strony

 Przydatne Strony27.10.2015
Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych Porozumienie Przedsiębiorczości Społecznej,Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ,Narodowy Fundusz Zdrowia ,Zakład Ubezpieczeń Społecznych ,Europejska Karta Ubezpieczeń Zdrowotnych czytaj całość »
Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń