Wtorek, 04 Sierpień 2020

Arka Gdynia Handball zmierzy się z NMC Górnik Zabrze


06.12.2018 r.


W niedzielę o godzinie 17:00 Arka Gdynia zagra kolejny ważny mecz ligowy, a jednocześnie ostatni w tym roku kalendarzowym. Zawodnicy podejmą Górnika Zabrze, który aktualnie zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Mecz będzie szczególny dla najmłodszych kibiców, dla których klub przygotował mikołajkowe niespodzianki Gdyńscy zawodnicy po wygranej z MKS Kalisz, nie potrafili sobie poradzić w kolejnych pojedynkach. Teraz mimo wszystko liczą na zdobycie punktów u siebie.

Atmosfera i nastawienie przed meczem się u nas nie zmienia. Zawsze staramy się zwyciężyć. Dajemy z siebie wszystko, niezależnie od tego, czy wygrywamy, remisujemy czy przegrywamy minimalnie bądź jedenastoma bramkami. Zespół z Zabrza jest mocny, ale to nie oznacza, że poddamy się przed rozpoczęciem meczu. Nie jesteśmy w tej lidze po to, by przegrywać. Na pewno będziemy walczyć – powiedział Dawid Nilsson, trener Arki Gdynia.

Kibiców czeka wiele atrakcji. Tradycyjnie otwarty będzie kącik dla dzieci, w którym najmłodsi pod opieką animatora znajdą coś dla siebie. W gdyńskiej arenie na kibiców czekać będzie św. Mikołaj, a w przerwie meczu odbędzie się konkurs dla dzieci z nagrodami. Zachęcamy również starszych kibiców do przyjścia, bo i dla nich przygotowaliśmy słodki poczęstunek. Bilety na mecz ligowy można już kupować w przedsprzedaży na www.interticket.pl

  • Wstęp na mecz dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie udziału grupy na adres mailowy: biuro@agreczni.pl
  • Dla posiadaczy karty dużej rodziny: bilet ulgowy dla opiekuna/rodzica na mecz – wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 16.
  • Z Kartą Seniora wstęp bezpłatny.

Zapraszamy do dopingu wszystkich sympatyków Arki Gdynia! Arka Gdynia Handball – NMC Górnik Zabrze , niedziela, 9 grudnia 2018 r., godz. 17:00, hala Gdynia Arena (ul. Górskiego 8).

Kalendarz wydarzeń