Piątek, 30 Październik 2020
powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast
BIP Rumia

„Ekolodzy” z Rumi mistrzami unihokeja!


„Ekolodzy” z Rumi mistrzami unihokeja!f13.11.2019 r.

„Ekolodzy” z Rumi mistrzami unihokeja!

Finał XXI Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców zakończył się zdobyciem tytułu mistrza przez Podstawową Ekologiczną Szkołę Społeczną z Rumi.

Zawody odbyły się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. W rywalizacji wzięło udział 6 najlepszych zespołów z całego województwa pomorskiego. W meczu finałowym rumianie pokonali Szkołę Podstawową nr 48 z Gdyni dopiero po rzutach karnych. Jest to ogromny sukces „Ekologa” z Rumi. Zwłaszcza, że rywale to ubiegłoroczni mistrzowie.

Mecz finałowy, podobnie jak cały turniej, stał na bardzo wysokim poziomie – mówi Bartłomiej Woźniak z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie. – Na zakończenie zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami.

Organizatorami zawodów byli: PZPOW w Wejherowie, MOSiR Rumia oraz Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku.

Kolejność końcowa:

1. miejsce – Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi (Maksymilian Adamczyk, Bartosz Augustyniak, Kajetan Bieliński, Jakub Brzozowski, Tymon Doan, Jan Górecki, Franciszek Kisielewski, Marek Kokoszczyński, Stanisław Kołowrocki, Jakub Kopała, Wojciech Kozłowski, Łukasz Rybiński, opiekun drużyny – Andrzej Rybiński )
2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdyni
3. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku
4. miejsce –Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku
5. miejsce – Szkoła Podstawowa we Wrześciu
6. miejsce – Szkoła Podstawowa w Liniewie

Kalendarz wydarzeń