Czwartek, 24 Wrzesień 2020
powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast
BIP Rumia

Ekologiczna Szkoła Społeczna potrzebuje głosów


Ekologiczna Szkoła Społeczna potrzebuje głosówf13.05.2020 r.

Koło eksperymentalne z Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Być jak Ignacy”. Aby wygrać, muszą zebrać jak najwięcej pozytywnych reakcji pod konkursowym postem.

Po raz drugi wyróżniono nas jako jedną z najlepszych 20 szkół w Polsce, walczymy w konkursie o nagrodę publiczności. Aby wygrać, potrzebujemy pozytywnych reakcji naszej pracy. Głosownie trwa do 19 maja, do godziny 15.30. Bardzo prosimy o głosy – podkreśla Ewa Pasecka, szkolny koordynator.


Historia nauki to historia wybitnych osób, których odwaga i determinacja zmieniły świat. Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza od lat wspiera działania propagujące naukę i edukację. Dzięki akcji „Być jak Ignacy” działacze chcą przekonać dzieci i młodzież, że pełni pasji ludzie rozpoczynający przygodę z nauką byli dokładnie tacy jak oni.

W każdym dziecku drzemią wielkie możliwości. Potrzeba tylko dobrych wzorców, skutecznej motywacji i inspirujących historii, by dodać mu odwagi i zachęcić do poznawania świata – przekonuje Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.

Kalendarz wydarzeń