Sobota, 06 Czerwiec 2020

Euro Styl sponsorem rumskich klubów!


24.01.2018 r.


24 stycznia w sali konferencyjnej MOSiR w Rumi nastąpiło oficjalne podpisanie umów sponsorskich. Beneficjantami będą dwa kluby – Arka Rumia oraz Orkan Rumia

- Widzimy potencjał obu klubów, dlatego zdecydowaliśmy na podpisanie z każdym z nich umów bezterminowych, których łączna wartość roczna to 60 tysięcy złotych. Liczymy na długoterminową współpracę, która pozwoli klubom realizować swoje cele, wspierające lokalną społeczność. Ich działalność jest bliska naszemu podejściu do zrównoważonego rozwoju, idei tworzenia nowoczesnych, atrakcyjnych architektonicznie inwestycji, które mają także wpływ na aktywizację mieszkańców, lokalnych społeczności – mówi Bartosz Podgórczyk, Dyrektor Działu Marketingu Euro Styl S.A.

Wsparcie drużyn lokalnych powiązane jest z wejściem dewelopera na atrakcyjny rynek Rumi. Firma posiada doświadczenie w rozwijaniu projektów zlokalizowanych w miejscowościach tworzących aglomerację Trójmiasta. Rumia z uwagi na atrakcyjność lokalizacji oraz swoją wielkość jest ważnym miastem Małego Trójmiasta Kaszubskiego, dlatego Euro Styl zdecydował się na zakup dwóch działek o kilkuletnim potencjale sprzedaży.

- Współpraca z firmą Euro Styl będzie dla naszego klubu motorem napędowym do dalszego rozwoju. Nasi zawodnicy i zawodniczki osiągają coraz większe sukcesy i na pewno wsparcie finansowe przełoży się na jeszcze lepsze wyniki sportowe – powiedział Marcin Kossowski , trener Rugby Club Arka Rumia. 

Firma Euro Styl prowadzi program „Jesteśmy Fair”, w ramach którego wspiera lokalne inicjatywy, w tym aktywność sportową – zarówno kluby, jak i indywidualnych zawodników.

 - Jesteśmy częścią większego organizmu i staramy się współuczestniczyć w życiu regionu, w którym działamy. Wchodząc na teren Rumi, podjęliśmy decyzję o wsparciu dwóch klubów sportowych: Orkanu Rumia oraz Rugby Club Arka Rumia. Cieszymy się że kluby wspierają swoimi działaniami zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe – powiedziała Magdalena Reńska, członek zarządu Euro Styl S.A.
Kalendarz wydarzeń