Sobota, 30 Maj 2020

Imprezowy lipiec zaczyna się w Rumi!


02.07.2017 r.


Niesamowita energia, genialna atmosfera i wysoka jakość muzyczna – tak w jednym zdaniu można określić początek cyklu imprez #LipiecwRumi.

Pierwszą gwiazdą wieczoru była Monika Lewczuk. Uczestniczka piątej edycji programu „The Voice of Poland” zaprezentowała utwory ze swojego debiutanckiego krążka „#1” wydanego w 2016 roku. Występ młodej artystki podziwiały tysiące mieszkańców Rumi, jednak prawdziwy tłum przybył na koncert kolejnej gwiazdy, Kamila Bednarka.

Muzyk reggae znany jest publiczności jako bohater trzeciej edycji „Mam talent”, programu emitowanego przez stację TVN, w którym zdobył drugie miejsce po brawurowym wykonaniu piosenki Boba Marleya „Is This Love”. W 2012 roku Kamil Bednarek zwyciężył wraz ze swoją grupą w programie „Bitwa na głosy” (TVP2).

Dotychczas wydał dwa albumy długogrające („Jestem…” z 2012 roku i „Oddycham” z 2015 roku), usłyszeć można go także na kompilacjach, albumach koncertowych oraz gościnnie w utworach innych muzyków. Wiele z hitów Kamila pojawiło się także podczas występu w Rumi.

Ostatnim akcentem imprezy był pokaz laserowy połączony z krótką prezentacją przedstawiającą najważniejsze fakty z historii miasta. Całe wydarzenie zgromadziło kilka tysięcy mieszkańców Rumi, ale i okolicznych miast.

Kolejnym elementem cyklu #LipiecwRumi jest Kino Letnie, które odbędzie się już 8 lipca. Wyświetlona zostanie francuska komedia „Nietykalni” a mieszkańcy będą mogli obejrzeć ją korzystając z wygodnych leżaków oraz bezpłatnego popcornu. Do zobaczenia!

Kalendarz wydarzeń