Niedziela, 05 lutego 2023
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Mali rugbiści trenowali w sercu Kaszub


Mali rugbiści trenowali w sercu Kaszubf22.08.2022 r.

Mali rugbiści trenowali w sercu Kaszub

Zawodnicy z Rugby Club Arka Rumia wzięli udział w obozie treningowym. Tym razem blisko 50 dzieci wylądowało w samym sercu malowniczych Kaszub – w ośrodku Osada 49. W ciągu 6 dni 5 trenerów przeprowadziło ponad 20 mocnych treningów.

Tradycją się stało, że sierpień to czas obozu naszej młodzieży. Dzięki dobrej lokalizacji ośrodka mieliśmy dostęp do boisk, siłowni czy do jeziora, a dzięki temu poza intensywnymi treningami był czas na wodne szaleństwo, co przy sierpniowych upałach było dla wszystkich zbawienne – relacjonuje Arkadiusz Soporowski, asystent trenera drużyny.

Wszyscy trenerzy zgodnie orzekli, że zaangażowanie dzieci w każdy trening to dobry prognostyk przed zbliżającym się nowym sezonem, który rozpocznie się we wrześniu.

Tekst oraz zdjęcia nadesłał Rugby Club Arka Rumia.
Trening młodych zawodników Trening młodych zawodników Trening młodych zawodników Trening młodych zawodników Trening młodych zawodników Trening młodych zawodników Trening młodych zawodników Trening młodych zawodników Trening młodych zawodników Zbiórka drużyny Kąpiele w jeziorze Kąpiele w jeziorze Ognisko integracyjne

Ściągnij galerię
Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń