Niedziela, 05 lutego 2023
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Nauczycielka z Rumi laureatką ministerialnego konkursu


Nauczycielka z Rumi laureatką ministerialnego konkursuf24.10.2022 r.

Nauczycielka z Rumi laureatką ministerialnego konkursu

W konkursie dla nauczycieli szkół podstawowych „Kierunek – innowacja 2022” jedną z laureatek została Agnieszka Reysowska-Szczepańska z Podstawowej Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi.

Konkurs polegał na przygotowaniu przez nauczyciela opisu zrealizowanej w roku szkolnym 2021/2022 działalności innowacyjnej, stworzonego za pośrednictwem kreatora Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej www.zpe.gov.pl. Kryteria oceny pracy konkursowej obejmowały: zastosowanie nowatorskich rozwiązań, oryginalną formę opisu działalności innowacyjnej, innowacyjny pomysł na wykorzystanie w działalności narzędzi cyfrowych i techniczną prezentację opisu.

Agnieszka Reysowska-Szczepańska

Innowacja Agnieszki Reysowskiej-Szczepańskiej pt. „Rytm-Muzyka-Taniec w świecie dziecka edukacji wczesnoszkolnej” zajęła pierwsze miejsce w województwie pomorskim. Odpowiedni dobór „składników” tych trzech kategorii okazał się kluczem do sukcesu skutecznej edukacji. Uczniowie dzięki pani Agnieszce zagłębiają się w świat muzyki, gdzie trafiają na te bardziej i mniej znane utwory – mają z nimi kontakt na lekcjach, przerwach i dodatkowych zajęciach.

Uczniowie objęci programem

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń