Środa, 23 Wrzesień 2020
powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast
BIP Rumia

Otwarte Mistrzostwa Pomorza Cheerleaders


Otwarte Mistrzostwa Pomorza Cheerleadersf16.09.2017 r.

Otwarte Mistrzostwa Pomorza Cheerleaders

Otwarte Mistrzostwa Pomorza Cheerleaders

Grand Prix Polski Cheerleaders 2017

W hali widowiskowo – sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi w sobotę 16.09.2017 r. zakończyła się rywalizacja w ramach I Otwartych Mistrzostw Pomorza Cheerleaders zorganizowanych pod patronatem Burmistrza Rumi i Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders. Turniej był jednym z cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders 2017.

Do walki stanęło ponad 250 cheerleaderek ,które konkurowały w dwóch dywizjach tanecznych :Pom Dance Elite i Premiere oraz Cheer Dance Freestyle Pom rozgrywanych według przepisów Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders.

Cheerleaderki przyjechały, między innymi, z Krakowa, Słupska, Kobylnicy, Gdyni, Łochowa, Płocka, Pasłęka, Gdańska i Redzikowa.

Wszystkie zawodniczki zaprezentowały wysoki poziom swoich umiejętności, a dynamiczne choreografie przesycone skokami, akrobacjami, szelestem kolorowych pomponów i niesamowitą energią na długo zapadną w pamięć publiczności.

Galę finałową zawodów otworzył Przewodniczący Rady Miejskiej w Rumi Pan Ariel Sinicki oraz V–ce Prezes Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders Pani Anna Polatowska – Zegar. Wszystkie zespoły oceniało profesjonalne ośmioosobowe jury składające się z sędziów Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders. Rywalizację w duchu zasady „Fair play” obserwowała liczna publiczność, która składała się z mieszkańców Rumi, rodziców zawodniczek oraz znamienitych gości. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe statuetki, medale i dyplomy oraz upominki od Miasta Rumi.

Wyniki Zawodów

Kalendarz wydarzeń