Poniedziałek, 25 Maj 2020

Pierwszy park trampolin w Rumi już od 3 czerwca!


17.05.2017 r.


W pierwszy czerwcowy weekend w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi zostanie otwarty nowoczesny i pierwszy w mieście park trampolin. Z tej okazji na gości czeka wiele atrakcji oraz pokazy i konkursy.

Park Trampolin JUMPCITY, który zostanie otwarty 3 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, udostępnia ponad 2000 mkw. trampolin. Wśród atrakcji można wyróżnić: basen z gąbkami, trampolinę sportową Super-Quad o powierzchni blisko 20 mkw., ścieżki akrobatyczne, arenę do gry w zbijaka, arenę główną, trampoliny z koszami do ćwiczenia wsadów oraz arenę gladiatorów. Ponadto w JUMPCITY w Rumi zadebiutuje Ninja Box, czyli tor przeszkód zawieszony nad basenem z gąbkami.

- Dzięki ponad trzyletniemu doświadczeniu w prowadzeniu parków trampolin wiemy, co cieszy naszych gości. Nie wyobrażamy sobie parku bez basenu z gąbkami czy trampoliny sportowej. W Rumi zdecydowaliśmy się także na wprowadzenie nowości w JUMPCITY, czyli Ninja Box - mówi Maciej Leśniak, założyciel i pomysłodawca JUMPCITY.

- Cieszymy się, że to właśnie w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan powstał pierwszy w Rumi park trampolin JUMPCITY. Dzięki temu nasi klienci zyskają ciekawą możliwość spędzania wolnego czasu. Liczymy, że to miejsce szybko zyska popularność wśród osób odwiedzających naszą galerię handlową – mówi Adam Kozioł, menedżer Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.

Otwarcie czwartego parku JUMPCITY w Polsce. Atrakcje przez cały weekend

Podczas weekendu otwarcia na gości czekać będzie wiele atrakcji, a wśród nich pokazy i konkursy, w których do wygrania będą gadżety i kody rabatowe od parku trampolin JUMPCITY. Każdy, kto zakupi wejście w weekend 3-4 czerwca, ma szansę zmierzyć się na arenie gladiatorów, zobaczyć w akcji akrobatów, a także nauczyć się wykonywać salta pod okiem doświadczonej kadry.

Park trampolin JUMPCITY będzie czynny od poniedziałku do niedzieli od 10:00 do 22:00.

 

Kalendarz wydarzeń