Poniedziałek, 26 lutego 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Ponad 70 sportowców docenionych przez burmistrza Rumi


Ponad 70 sportowców docenionych przez burmistrza Rumi11.04.2022 r.

Dyrektor MOSiR-u Jolanta Król i wiceburmistrz Rumi Piotr Wittbrodt z nagrodzonymi

Lista sportowców, którzy otrzymali nagrodę burmistrza Rumi za wyniki uzyskane w 2021 roku:

  1. Krzysztof Małachowski – karate, 1. miejsce w kumite indywidualnym mężczyzn w mistrzostwach Polski
  2. Małgorzata Kirszling – karate, 3. miejsce w kumite indywidualnym kobiet w mistrzostwach Polski
  3. Bartosz Żywicki – karate, 3. miejsce w kumite indywidualnym juniorów w mistrzostwach Polski
  4. Wiktoria Nowak – karate, 1. miejsce w kata indywidualnym młodziczek i 1. miejsce w kumite indywidualnym młodziczek w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików
  5. Wiktoria Szymańska – karate, 2. miejsce w kumite indywidualnym młodziczek w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików
  6. Mikołaj Polejowski – karate, 2. miejsce w kumite indywidualnym młodzików w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików
  7. Aleksander Cholcha – karate, 3. miejsce w kumite indywidualnym młodzików w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików
  8. Maksymilian Kostun – karate, 3. miejsce w kata indywidualnym młodzików w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików
  9. Andrzej Kostun – karate, trener zawodników KSK Sakura
  10. Marta Klimek – podnoszenie ciężarów, 6. miejsce w Międzynarodowym Turnieju Młode Talenty w kat. Open, 3. miejsce w Międzynarodowym Turnieju im. Mikoli Grigorovicha, 2. miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów do 17 lat, 1. miejsce w Mistrzostwach Pomorskiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów w kat. 71 kg
  11. Antonina Pakur – jeździectwo, Mistrzyni Pomorza Juniorów Młodszych, 3. miejsce w Mistrzostwach Polski Kuców, Mistrzostw Polski Młodzików i Pucharu Polski Kuców grupa d-bis, 1. miejsce w Halowych Mistrzostwach Pomorza, powołana do kadry województwa pomorskiego
  12. Antonina Krzyżak – jeździectwo, dwa drugie miejsca w Akademickich Mistrzostwach Polski Północnej w Ujeżdżaniu, dwa trzecie miejsca w Mistrzostwach Polski Północnej w Ujeżdżaniu, 3. miejsce w kwalifikacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
  13. Ziemowit Werra – carting, 5. miejsce w światowym finale w kat. junior kids, 2. miejsce w Grand Prix Polski Seniorów, 2. miejsce w Grand Prix Polski Juniorów, 3 zwycięstwa w 3 startach drużynowych, 12 zwycięstw w 26 startach (23 razy na podium) w zawodach w Polsce i Europie
  14. Jordan Zaleszczyk – piłka siatkowa, 3. miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów, indywidualna nagroda w Mistrzostwach Polski Juniorów w Piłce Siatkowej, najlepszy blokujący i laureat programu Red Bull Siatkarskie Skrzydła
  15. Michelle Urzykowski – windsurfing, 1. miejsce w Mistrzostwach Świata we Włoszech, 3. miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików, zdobywczyni Pucharu Małych Żagli,
  16. Kacper Orzechowski – piłka nożna, pierwsze miejsca w rundach jesiennej i wiosennej w Centralnej Lidze Juniorów, wicemistrzostwo Polski
  17. Maria Romanowska – szachy, drużynowe mistrzostwo Rumi, 3. miejsce w powiatowych drużynowych zawodach szachowych
  18. Amelia Czernik – gimnastyka artystyczna, 6. miejsce w Pucharze Polski Juniorek, 5. miejsce w drużynowych Mistrzostwach Polski, powołanie do kadry narodowej Polski na rok 2021, 2. miejsce w Zawodach Okręgowych, 1. miejsce w Baltic Junior Cup, 4. miejsce w Ogólnopolskich Zawodach UKS-ów
  19. Kamil Damentka – triathlon, 3 srebrne medale w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców oraz 2 brązowe medale w Mistrzostwach Polski Elita Mężczyzn
  20. Karolina Szalast – triathlon i pływanie, dwa brązowe medale oraz czwarte i piąte miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek
  21. Radosław Kryś – triathlon i pływanie, 5 złotych medali w mistrzostwach Polski oraz 3 srebrne medale, zdobywca tytułu Najlepszego Zawodnika Mistrzostw Polski
  22. Yehor Maistruk – pływanie, pięć razy 1. miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Warmii i Mazur oraz tytuł Najlepszego Zawodnika w kategorii 13-latek, zdobywał pierwsze miejsce, dwa drugie miejsca i trzecie miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, cztery pierwsze miejsca w Lidze Pływackiej woj. Pomorskiego.
  23. Martyna Karwowska – lekka atletyka, pchnięcie kulą, 1. miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w LA w pchnięciu kulą w klasyfikacji uczelni technicznych, 7. miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w LA w pchnięciu kulą, 7. miejsce w Mistrzostwach Polski w LA w pchnięciu kulą, 1. miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w pchnięciu kulą
  24. Julia Kulikowska – lekka atletyka, 8. miejsce w Mistrzostwach Polski U-18 w sztafecie 4 x 400 metrów, 6. miejsce w biegu na 100 metrów w woj. pomorskim
  25. Antoni Gowiński – lekka atletyka, 1. miejsce w ogólnopolskich zawodach halowych na dystansie 600 m, 2. miejsce na dystansie 300 m w tabeli w woj. pomorskim, 1. miejsce na dystansie 400 m w tabeli w woj. pomorskim, 3. miejsce na dystansie 600 m w tabeli w woj. pomorskim, 1. miejsce w Mistrzostwach Okręgu Gdańsk na dystansie 300 m, 1. miejsce w sztafecie mieszanej Dysk Pomorski, 2. miejsce na dystansie 600 m w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Gdańsku
  26. Anna Ławrukajtis – lekka atletyka, 8. miejsce w mistrzostwach Polski w biegu na 1500 m, 2. miejsce w mistrzostwach Polski w biegu przełajowym na dystansie 4 km, 3. miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegu na 800 m w klasyfikacji uczelni technicznych, 2. miejsce w mistrzostwach okręgu w biegach przełajowych na dystansie 2 km, 14. miejsce w mistrzostwach Polski w biegu na 5 km
  27. Daria Domżalska – lekka atletyka, 13. miejsce w mistrzostwach Polski w biegu na 600 m, 4. miejsce w mistrzostwach Polski w biegach przełajowych na dystansie 2 km, 1. miejsce w halowych mistrzostwach okręgu w biegu na 600 m, 1. miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Biegu na 1500 m, 1. miejsce w mistrzostwach okręgu pomorskiego na dystansie 2000 m
  28. Martyna Zielińska – lekka atletyka, 3. miejsce w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików na 1000 m, 4. wynik w województwie na 1000 m
  29. Olga Robaszkiewicz – lekka atletyka, 1. miejsce w ogólnopolskiej halowej olimpiadzie w biegu na 300 m, 2. miejsce w statystykach PZLA ogólnopolskich na hali na 600 m, 4. miejsce w statystykach PZLA ogólnopolskich na stadionie na 100 i 200 m, 1. miejsce w mistrzostwach okręgu na dystansie 300 m, 1. miejsce w Biegu Pomorskich Nadziei Olimpijskich na dystansie 300 m
  30. Sara Urbaniak – lekka atletyka, 8. miejsce w mistrzostwach Polski w sztafecie 4 x 400 m, mistrzyni województwa w skoku w dal, 1. miejsce w wojewódzkich zawodach LA w skoku w dal
  31. Maciej Szymański – lekka atletyka, trener zawodników: Olga Robaszkiewicz, Magda Białek, Antoni Gowiński, Sara Urbaniak, Martyna Zielińska, Julia Kulikowska
  32. Tadeusz Pepliński, lekka atletyka, trener zawodników: Anna Ławrukajtis, Daria Domżalska
  33. Kornelia Nowicka-Bielecka – biegi na orientację, 1. miejsce w Międzynarodowych Zawodach 40. Wawel Cup, 5. miejsce w Międzynarodowych Zawodach Baltic Cup, 7. miejsce w Międzynarodowych Zawodach Grand Prix Pomorza, 4. miejsce w Mistrzostwach Polski w Biegu Długodystansowym, 4. miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski w Biegu Średniodystansowym, 5. miejsce w Mistrzostwach Polski w Biegu Średnim, 2. miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Biegu Średnim
  34. Michał Bielecki – biegi na orientację, 1. miejsce w Międzynarodowych Zawodach Sudety Cup, 6. miejsce w Międzynarodowych Zawodach Grand Prix Pomorza, 8. miejsce w Międzynarodowych Zawodach Baltic Cup, 2. miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Biegu Klasycznym, 3. miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Biegu Sprinterskim
  35. Aleksandra Bielecka – biegi na orientację, 1. miejsce w Międzynarodowych Zawodach 40 Wawel Cup, 6. miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski – Sztafeta Pokoleń, 6. miejsce w Mistrzostwach Polski w Biegu Sztafetowym
  36. Marta Bielecka – biegi na orientację, 7. miejsce w Międzynarodowych Zawodach Grand Prix Pomorza, 10. miejsce w Międzynarodowych Zawodach o Puchar Bałtyku, 6. miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski w sztafetowym bno, 1 miejsce w Mistrzostwach województwa pomorskiego, 2. miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików – Sztafety
  37. Antonia Roman – biegi na orientację, 6. miejsce w Pucharze Najmłodszych w Biegu Sprinterskim, 6. miejsce w Pucharze Najmłodszych w Biegu Średnim, 2. miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Długodystansowym Klasycznym Biegu na Orientację, 3. miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Średniodystansowym Biegu na Orientację, 4. miejsce w VII Pucharze Elbląga
  38. Natalia Dawidowska – biegi na orientację, 3. miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w średniodystansowym, 1. miejsce o Puchar Pomorza w średniodystansowym biegu na orientację, 2. miejsce o Puchar Pomorza w sprinterskim, 2. miejsce o Puchar Pomorza i Mistrzostwa Gdańska w średniodystansowym, 3. miejsce w pucharze Pomorza i Mistrzostwach Gdyni w klasycznym
  39. Anna Trawińska – taniec, 1. miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Moc Tańca, 1. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem, 2. miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej, 1. i 4. miejsce w Mistrzostwach Polski Federacji
  40. Sandra Pionk – taniec, 1. i 4. miejsce w Mistrzostwach Polski Federacji WADF, dwa pierwsze miejsca w tańcu współczesnym w kategorii jazz dance i improwizacji solo, dwa drugie miejsca w tańcu współczesnym w kategorii jazz dance i improwizacji solo
  41. Aurelia Skowrońska – taniec, dwa pierwsze miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych Moc Tańca, sześć pierwszych miejsc w Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem, trzy pierwsze miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej
  42. Laura Nietupska – taniec, dwa pierwsze miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych Moc Tańca, trzy pierwsze miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem, pierwsze i dwa drugie miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej
  43. Marta Antczak – taniec, 1. i 2. miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych Moc Tańca, trzy pierwsze miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem, dwa pierwsze i drugie miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej
  44. Małgorzata Osiowy – taniec, trzy pierwsze, trzy drugie i trzecie miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych Moc Tańca, sześć pierwszych miejsc w Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem, trzy pierwsze, drugie i trzecie miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej
  45. Kornelia Reglińska – taniec, cztery pierwsze, pierwsze i trzy drugie i ósme miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych Moc Tańca, cztery pierwsze miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem, dwa pierwsze, dwa drugie i czwarte miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej
  46. Kamila Klimek – taniec, 1. i 2. miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych Moc Tańca, dwa pierwsze, drugie i ósme miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem, 2. miejsce w Krajowych Mistrzostwach International Dance
  47. Paulina Duc – taniec, IV i V miejsce w Mistrzostwach Świata International Dance, pierwsze i dwa miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych Moc Tańca, pierwsze, drugie, trzecie i czwarte miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem, pierwsze i dwa drugie miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej
  48. Amelia Siedliska – taniec, pierwsze, drugie i trzecie miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Solistów, Duetów i Formacji, pierwsze, drugie i trzecie miejsca w Mistrzostwach Polski Federacji WADF oraz w Ogólnopolskim Turnieju Nadmorskie Rytmy, pierwsze, drugie i trzecie miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mikołajkowych, drugie i trzecie miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych Moc Tańca
  49. Daria Kamińska – taniec, pierwsze, drugie i trzecie miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Solistów, Duetów i Formacji, pierwsze, drugie i trzecie miejsca w Mistrzostwach Polski Federacji WADF oraz w Ogólnopolskim Turnieju Nadmorskie Rytmy, pierwsze, drugie i trzecie miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mikołajkowych, drugie i trzecie miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych Moc Tańca
  50. Martyna Bieniek – taniec, I, II i III miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Solistów, Duetów i Formacji, I, II i III miejsca w Mistrzostwach Polski Federacji WADF oraz w Ogólnopolskim Turnieju Nadmorskie Rytmy, I, II i III miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mikołajkowych, II i III miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych Moc Tańca
  51. Kornelia Szymańska – taniec towarzyski, III i IV miejsca w Mistrzostwach Województwa PZTS oraz czołowe miejsca w Turniejach Tańca Sportowego,
  52. Marcel Jastrzębski – taniec towarzyski, I i II miejsca w Mistrzostwach Polski w Elblągu, V miejsce w stylu standard, II miejsce w stylu latynoamerykańskim w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Rumi, IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Kujawy Dance CUP
  53. Damian Kierznikiewicz – taniec towarzyski, I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Rumi, III miejsce w Jubileuszu Perły Bałtyku, V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Kujawy Dance, awans do wyższej klasy tanecznej
  54. Laura Muchewicz – taniec towarzyski, I miejsce w mistrzostwach Polski do 7 lat, 1. miejsce w mistrzostwach województwa oraz awans do wyższej klasy tanecznej
  55. Wojciech Wiśniewski – taniec towarzyski, pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Kujawy Dance, I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego w Elblągu, czołowe miejsca w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Sportowego i Towarzyskiego na terenie województwa i kraju
  56. Zuzanna Jędrzejczyk – taniec towarzyski, II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Memoriał B. Krzyżanowskiej, II miejsce w Jubileuszowej Perle Bałtyku oraz czołowe miejsca w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Sportowego i Towarzyskiego na terenie województwa i kraju
  57. Wojciech Lubecki – taniec towarzyski, I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego w Rumi, II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Janikowie, II miejsce w Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Tańca oraz dwa pierwsze miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w kat. dzieci młodsze.
  58. Artur Strzyżewski – taniec towarzyski, II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Nakle, I i IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Tczewie, I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Elblągu, III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Rumi, VI miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Suszu
  59. Paweł Muchewicz – taniec towarzyski, trener zawodników Tanecznego Klubu Sportowego Creative Dance, czołowe miejsca uzyskiwane przez zawodników w wojewódzkich i krajowych turniejach tańca sportowego i towarzyskiego
  60. Maja Zalewska – jazda figurowa na rolkach, 6. miejsce w międzynarodowych zawodach rolkarskich, 3. miejsce w ogólnopolskich zawodach o puchar Rumi
  61. Zuzanna Warnke – jazda figurowa na rolkach, 5. miejsce w WIFSA World Open Inline Figure Skating – Cieszyn, 2. miejsce w kat. solistek w Diamond Skate Trophy 2021 San Marco, 2. miejsce w Ogólnopolskich zawodach w kat. 2nd cubs na rolkach o Puchar Świętego Mikołaja 2021, 3. miejsce w mistrzostwach Polski w kat. solistek
  62. Zofia Muchewicz – jazda figurowa na rolkach, 4. miejsce w WIFSA World Open Inline Figure Skating – Cieszyn, 8. miejsce w kat. solistek w Diamond Skate Trophy 2021 San Marco, 2. i 3. miejsce w mistrzostwach Polski w kat. solistek, 2. miejsce w ogólnopolskich zawodach w kat. solistek na rolkach o Puchar Świętego Mikołaja 2021
  63. Paulina Lelito – jazda figurowa na rolkach, 9. miejsce w kat. solistek w Diamond Skate Trophy 2021 San Marco, 3. miejsce w Ogólnopolskich zawodach w kat. solistek junior na rolkach o Puchar Świętego Mikołaja 2021
  64. Marta Oleszkiewicz – jazda figurowa na rolkach, 1. miejsce w kat. Intermediate Novice Girls w WIFSA World Open Inline Figure Skating – Cieszyn, 2. miejsce w kat. solistek w Mistrzostwach Polski Młodzików, 1. miejsce w Ogólnopolskich zawodach w kat. Novice Girls o Puchar Świętego Mikołaja 2021
  65. Zuzanna Mitura – jazda figurowa na rolkach, 6. miejsce w WIFSA World Open Inline Figure Skating – Cieszyn, 8. miejsce w kat. solistek w Diamond Skate Trophy 2021 San Marco, 3. miejsce w rywalizacji o Wiosenny Puchar Rumi, 1. miejsce w ogólnopolskich zawodach w kat. 3rd cadet o Puchar Świętego Mikołaja 2021
  66. Julia Leszczyńska – jazda figurowa na rolkach, 2. miejsce w kat. solistek w Diamond Skate Trophy 2021 San Marco, 9. miejsce w WIFSA World Open Inline Figure Skating – Cieszyn, 6. miejsce w rywalizacji o Wiosenny Puchar Rumi, 6. miejsce w Ogólnopolskich zawodach kat. Novice Girls o Puchar Świętego Mikołaja 2021
  67. Filip Jędrzejewski – jazda figurowa na rolkach, 1. miejsce w kat. solista w WIFSA World Open Inline Figure Skating – Cieszyn, 1. miejsce w ogólnopolskich zawodach w kat. solista o Puchar Świętego Mikołaja 2021
  68. Maksymilian Rogacki – jazda figurowa na rolkach, 1. miejsce w Diamond Skate Trophy 2021 San Marco, 1. miejsce w WIFSA World Open Inline Figure Skating – Cieszyn, 1. miejsce w rywalizacji o Wiosenny Puchar Rumi, 1. miejsce w ogólnopolskich zawodach w kat. Novice Girls o Puchar Świętego Mikołaja 2021
  69. Wiktoria Romanowska – jazda figurowa na rolkach, 2. miejsce w kat. solistek w Diamond Skate Trophy 2021 San Marco, 5. miejsce w WIFSA World Open Inline Figure Skating – Cieszyn, 2. miejsce w rywalizacji o Wiosenny Puchar Rumi, 3. miejsce w mistrzostwach Polski w kat. solistek
  70. Oliwia Gołębiewska – jazda figurowa na rolkach, 1. miejsce w kat. solistek w Diamond Skate Trophy 2021 San Marco, 6. miejsce w WIFSA World Open Inline Figure Skating – Cieszyn, 2. miejsce w ogólnopolskich zawodach w kat. Novice B o Puchar Świętego Mikołaja 2021, 2. miejsce w mistrzostwach Polski w kat. solistek, 3. miejsce w rywalizacji o Wiosenny Puchar Rumi
  71. Hanna Pade – jazda figurowa na rolkach, 2. miejsce w WIFSA World Open Inline Figure Skating – Cieszyn, 1. miejsce w III Pucharze Rumi 2021, 4. miejsce w ogólnopolskich zawodach w kat. Novice B o Puchar Świętego Mikołaja 2021
  72. Karolina Szreder – jazda figurowa na rolkach, 2. miejsce w ogólnopolskich zawodach w kat. solistek o Puchar Świętego Mikołaja 2021
  73. Antonina Kawczyńska – jazda figurowa na rolkach, 5. miejsce w WIFSA World Open Inline Figure Skating – Cieszyn, 3. miejsce w ogólnopolskich zawodach w kat. solistek o Puchar Świętego Mikołaja 2021, 2. miejsce w III Pucharze Rumi 2021
  74. Natalia Tomkiewicz – jazda figurowa na rolkach, 7. miejsce w kat solistek w Diamond Skate Trophy 2021 San Marco, 8. miejsce w rywalizacji o Wiosenny Puchar Rumi
Wręczenie nagród na antresoli MOSiR-u Wręczenie nagrody i gratulacje składane przez wiceburmistrza Piotra Wittbrodta Laureaci nagrody sportowej burmistrza Rumi Wręczenie nagrody i złożenie gratulacji przez wiceburmistrza Piotra Wittbrodta Laureaci nagrody sportowej burmistrza Rumi Laureaci nagrody sportowej burmistrza Rumi Laureaci nagrody sportowej burmistrza Rumi Laureaci nagrody sportowej burmistrza Rumi Laureaci nagrody sportowej burmistrza Rumi Laureaci nagrody sportowej burmistrza Rumi

Ściągnij galerię
Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń