Sobota, 06 Czerwiec 2020

Program „Aktywny Senior”


22.01.2018 r.


W dniu dzisiejszym wspólnie z siłownią CityGym i Rumskimi Stowarzyszeniami działającymi na rzecz seniorów uruchomiliśmy program  „Aktywny Senior” . W ramach programu odbędą się zajęcia ruchowe z wykwalifikowaną kadrą (instruktorzy certyfikowani w kierunku prowadzenia zajęć 60+). Koszt 8 treningów miesięcznie to 25,00 zł. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane do udziału w programie! Na zajęcia można się zapisać w siłowni CityGym (Centrum Abraham).

W ramach programu senior otrzymuje :

– 8 treningów miesięcznie (po 2 w tygodniu) o charakterystyce i profilu dopasowanym do grupy wiekowej

– możliwość skorzystania z dowolnych zajęć i treningu w klubie w przypadku absencji na któreś z 8 dedykowanych treningów

– opiekę trenera/instruktora w zakresie prowadzonych zajęć (instruktorzy certyfikowani w kierunku prowadzenia zajęć 60+ )

– monitoring stanu ciała i efektów treningowych – analiza składu ciała wraz z omówieniem co 2 miesiące oraz na wejściu w program

– organizacja zajęć eventowych, w zależności od pogody wspólne wyjścia na trening w teren np. Nordic Walking

 

Treningi odbywają się w dniach :

Poniedziałek godzina 11:00, 12:00 i 13:00

Piątek godzina 10:00, 11:00 i 12:00

 

To nie pierwsze działanie władz miast na rzecz Seniorów. Od 2016 r. obchodzony jest Dzień Seniora (bezpłatne zajęcia w Centrum Abraham oraz koncert gwiazdy na Hali MOSiR), w ubiegłym roku uruchomiona została Rumska Karta Seniora (obecnie mamy 42 partnerów, którzy oferują różne zniżki i ulgi), systematycznie przekazywane są kupony rabatowe na seanse kinowe do Multikina oraz darmowe bilety na wybrane mecze Arki Gdynia.

 

Kalendarz wydarzeń