Czwartek, 18 lipca 2024
RumiaTV
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Przedsiębiorco, zgłoś swoją firmę do prestiżowej nagrody


Przedsiębiorco, zgłoś swoją firmę do prestiżowej nagrody05.07.2024 r.


Nabór do konkursu Gryf Gospodarczy trwa, a lokalni przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoje kandydatury, aby otrzymać prestiżową, pomorską statuetkę dla najprężniej działających biznesów w regionie. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 15 lipca.

Prowadzisz firmę w Rumi i stawiasz na jej rozwój, tworzysz innowacyjne produkty lub odnosisz sukces w swojej branży? Warto zgłosić się do Gryfa Gospodarczego i skorzystać z szansy na docenienie swojej działalności przez jurorów na arenie całego województwa.

Na zgłoszenia do tegorocznej edycji najstarszego konkursu dla firm na Pomorzu jego organizatorzy czekają dokładnie do 15 lipca. W tym roku statuetki dla najlepszych zostaną wręczone już po raz 25-ty. Organizatorzy wyłonią laureatów w 7 kategoriach przeznaczonych dla firm, jednej kategorii dla podmiotów ekonomii społecznej i jednej dla gmin przyjaznych przedsiębiorcom. W poszczególnych kategoriach pod uwagę będą brane takie czynniki, jak np. dbałość o klimat i lokalne środowisko, wysoka kultura organizacyjna czy innowacyjność stosowanych rozwiązań.

Zgłoszenia w pierwszym etapie przeanalizują eksperci z firmy PwC, po czym zarekomendowanym przez nim kandydaturom przyjrzy się kapituła konkursowa.

Gryfy Gospodarcze tradycyjnie są wręczane podczas uroczystej gali. Zgłoszenie firmy do konkursu jest bezpłatne, rejestracja odbywa się na stronie internetowej: rejestracja.gryfgospodarczy.pl.

Więcej informacji o nagrodach na gryfgospodarczy.pl.

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń