Wtorek, 04 Sierpień 2020

Spotkanie z Miłoszem Brzezińskim w Stacji Kultura


14.01.2019 r.


Stacja Kultura zdecydowała o odwołaniu spotkania z Miłoszem Brzezińskim, zaplanowanego na 17.01, ze względu na uroczystości upamiętniające zmarłego Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, które odbędą się tego dnia w Rumi.

 

Stacja Kultura zaprasza 17 stycznia o godzinie 18:30 na spotkanie z Miłoszem Brzezińskim – autorem książek, coachem, który będzie starał się odpowiedzieć na pytanie „Jak żyć?”, opowie o motywacji i, jak sam zapowiada, trochę się z widownią pokoleguje. Wstęp jest wolny.

O autorze: konsultant w zakresie efektywności osobistej i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, współpracujący z organizacjami na całym świecie. Mentor AIP Business Link, członek Rady Ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki, m. in. w programach Executive DBA i Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Opublikował dziesiątki artykułów dotyczących rozumienia i praktycznego zastosowania psychologii akademickiej.

Jest autorem książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym, m.in: „Pracować i nie zwariować”, „Biznes, czyli sztuka budowania relacji”, „Życiologia”, „Jak pies z kotem”, „Głaskologia” oraz „Wy wszyscy moi ja”. Gościnnie pojawił się także w pozycji „Dekalog Szczęścia” jako ekspert w zakresie porządkowania otoczenia biznesowego.

Wypowiada się także, goszcząc na łamach takich magazynów jak: „Forbes”, „Duży Format”, „Logo”, „Playboy” oraz gazet: „Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita” czy „Polska the Times”. Miłosz Brzeziński dokonuje także interpretacji oraz analiz na antenach stacji telewizyjnych i radiowych.

Kalendarz wydarzeń