Niedziela, 31 Maj 2020

Turniej „Rodzinnie i na sportowo z tenisem stołowym”


29.05.2018 r.

W niedzielę (3 czerwca) w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi (ul. Mickiewicza 49), z okazji Dnia Dziecka, odbędzie się turniej tenisa stołowego pod hasłem „Rodzinnie i na sportowo”.

Zapisy odbędą się na miejscu w godzinach od 9:00 do 9:30. Po zakończeniu zapisów odbędą się zmagania sportowe, które potrwają do godziny 16:00. Zapisy do turnieju rodzinnego i open odbędą się w godzinach 11:00-12:00, natomiast od 12:00 do 12:15 będzie można uczestniczyć w quizie z nagrodami.

Turnieje będą rozgrywane w systemie grupowym lub do dwóch przegranych pojedynków, w zależności od liczby zgłoszeń. Zmagania odbędą się w kategoriach: dzieci 2008 i młodsi, dzieci 2005 i młodsi, młodzież 1998-2004, a także open dla mężczyzn i kobiet. Młodzież szkolna zobowiązana jest posiadać zgodę rodziców i zaświadczenie lekarskie. Wszystkich uczestników obowiązuje strój sportowy oraz własny sprzęt.

Dzieci młodzież i kobiety uczestniczą w turnieju bezpłatnie. Natomiast w kategoriach do 45 i powyżej 45 lat mężczyzn opłata startowa wynosi 10 złotych.

Dla uczestników, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca, przewidziane są puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, natomiast w turnieju OPEN za miejsca I-IV są nagrody finansowe, najwyższa w wysokości 400 złotych.

Celem imprezy jest upowszechnianie kultury fizycznej, popularyzacja tenisa stołowego, zachęcanie do rekreacji w rodzinnym gronie, a także wyłonienie najlepszych zawodników.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Akademia Tenisa Stołowego „Małe Trójmiasto”, MOSiR Rumia, SL Salos Rumia, a także Urząd Miasta Rumi.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na plakacie.

Kalendarz wydarzeń