Sobota, 25 maja 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Ulotka dotycząca korzystania z pomocy UNHCR


Ulotka dotycząca korzystania z pomocy UNHCR22.04.2022 r.

Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) udziela pomocy pieniężnej osobom, które uciekły z Ukrainy i przybyły do Polski 24 lutego 2022 r. lub później.

Jeżeli uciekłeś z Ukrainy i chciałbyś otrzymać pomoc finansową, podaj swój polski numer telefonu oraz liczbę członków rodziny w Polsce.

  • Przed przesłaniem: przeczytaj informacje na tej stronie, aby dowiedzieć się więcej o programie i czego się spodziewać
  • Należy wysłać tylko 1 formularz na rodzinę. “rodzina” oznacza: osobę dorosłą, małżonka lub partnera, i dzieci poniżej 18 roku życia
  • Jeżeli posiadasz innych członków rodziny, (np. dziadków, dorosłe dzieci), możesz poprosić o jedną, wspólną wizytę, ale podczas rejestracji w centrum zostaniecie zarejestrowani oddzielnie i będziecie musicie podać inne numery telefonu.
  • Po kliknięciu „prześlij” (’Submit’) formularz zostanie automatycznie odświeżony. Nie martw się – oznacza to, że pomyślnie wysłałeś swoje informacje
  • Gdy pojawi się wolny termin, wyślemy na Twój telefon komórkowy SMS z zaproszeniem na wizytę do jednego z naszych Centrów.
  • Proszę pamiętać, że otrzymasz wiadomość tekstową tylko wtedy, gdy pojawi się dostępne spotkanie. Ze względu na dużą liczbę chętnych, umówienie wizyty może zająć wiele tygodni.

UMÓW SIĘ

 

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń