Sobota, 02 lipca 2022
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Ulotka dotycząca korzystania z pomocy UNHCR


Ulotka dotycząca korzystania z pomocy UNHCRf22.04.2022 r.

Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) udziela pomocy pieniężnej osobom, które uciekły z Ukrainy i przybyły do Polski 24 lutego 2022 r. lub później.

Jeżeli uciekłeś z Ukrainy i chciałbyś otrzymać pomoc finansową, podaj swój polski numer telefonu oraz liczbę członków rodziny w Polsce.

  • Przed przesłaniem: przeczytaj informacje na tej stronie, aby dowiedzieć się więcej o programie i czego się spodziewać
  • Należy wysłać tylko 1 formularz na rodzinę. “rodzina” oznacza: osobę dorosłą, małżonka lub partnera, i dzieci poniżej 18 roku życia
  • Jeżeli posiadasz innych członków rodziny, (np. dziadków, dorosłe dzieci), możesz poprosić o jedną, wspólną wizytę, ale podczas rejestracji w centrum zostaniecie zarejestrowani oddzielnie i będziecie musicie podać inne numery telefonu.
  • Po kliknięciu „prześlij” (’Submit’) formularz zostanie automatycznie odświeżony. Nie martw się – oznacza to, że pomyślnie wysłałeś swoje informacje
  • Gdy pojawi się wolny termin, wyślemy na Twój telefon komórkowy SMS z zaproszeniem na wizytę do jednego z naszych Centrów.
  • Proszę pamiętać, że otrzymasz wiadomość tekstową tylko wtedy, gdy pojawi się dostępne spotkanie. Ze względu na dużą liczbę chętnych, umówienie wizyty może zająć wiele tygodni.

UMÓW SIĘ

 

Kalendarz wydarzeń