Piątek, 14 Maj 2021
powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast
Fundusze UE BIP Rumia

W majówkę znajdź Kaszubski Skarb i odbierz prezenty w Stacji Kultura!


W majówkę znajdź Kaszubski Skarb i odbierz prezenty w Stacji Kultura!f30.04.2021 r.

W majówkę znajdź Kaszubski Skarb i odbierz prezenty w Stacji Kultura!

Wielki powrót Kaszubskiego Skarbu! Czy są tu jakieś twardzielki i twardziele, którym nie straszna nawet brzydka pogoda? Stacja Kultura zaprasza do majówkowych poszukiwań skarbu. Trasa prowadzi po pięknych rumskich zakątkach! Dla osób, które pochwalą się w Internecie przygodami podczas rozgrywki, osiągniętą punktacją, zdjęciami biblioteka przewiduje upominki – wystarczy opublikować relację na Facebooku lub Instagramie i oznaczyć profil biblioteki.

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza rodziny z dziećmi (6-13 lat) do udziału w mobilnej grze terenowej, w której rodzinne drużyny wcielą się w poszukiwaczy skarbu, spotykając po drodze fantastyczne istoty i wykonując różne zadania. Gra jest całkowicie samoobsługowa, potrzebny jest smartfon z internetem i darmową aplikacją Action Track.

Kod QR wejścia do gry znajdziecie na www.bibliotekarumia.pl. Można wejść także poprzez link: https://bit.ly/2ED9FuU

Kolejne punkty gry zlokalizowane są na trasie długości około 3 km, a czas potrzebny na ukończenie gry wynosi 60-120 minut, w zależności od wieku uczestników i tempa poruszania się.

Start gry: skrzyżowanie ulicy Starowiejskiej z Dąbrowskiego. Koniec gry: ulica Kościelna. Aplikacja w telefonie dokładnie poprowadzi i wskaże zadania do wykonania.

Gra będzie dostępna bezpłatnie do końca 2021 roku.

Kalendarz wydarzeń