Piątek, 12 sierpnia 2022
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Wszystkich Świętych – zmiany w organizacji ruchu


Wszystkich Świętych – zmiany w organizacji ruchuf28.10.2019 r.

Od 31 października do 2 listopada (do godz. 17:00) na ul. Cmentarnej w Rumi obowiązywać będą obustronne zakazy zatrzymywania się. Ponadto 1 listopada wprowadza się zakaz wyjazdu z ul. Górniczej w kierunku Urzędu Miasta Rumi z wyjątkiem autobusów i taksówek (ruch będzie kierowany przez policję). Ponadto od 31 października do 1 listopada obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu na poszczególnych ulicach:

  • Ul. Górnicza – na odcinku od ul. Sobieskiego do ul. Włókienniczej jest dwukierunkowa, natomiast na dalszym odcinku – jednokierunkowa. Powyżej ul. Hutniczej wjazd jedynie dla autobusów i taksówek. Ponadto obowiązuje obustronny zakaz parkowania. 1 listopada nie będzie funkcjonował pierwszy przystanek ZKM Gdynia (od ul. Sobieskiego)
  • Ul. Stalowa – obowiązuje ruch jednokierunkowy (od ul. Górniczej do ul. Włókienniczej)
  • Ul. Hutnicza – od ul. Górniczej do ul. Włókienniczej obowiązuje ruch jednokierunkowy z jednostronnym zakazem zatrzymywania się.
  • Ul. Tkacka – obowiązuje ruch dwukierunkowy. Do zwężenia obowiązuje obustronny zakaz zatrzymywania się.
  • Ul. Włókiennicza – od ul. Hutniczej do Górniczej obowiązuje ruch jednokierunkowy z jednostronnym zakazem zatrzymywania się. Od ul. Górniczej do ul. Kombatantów obowiązuje ruch dwukierunkowy z jednostronnym zakazem zatrzymywania się.
  • Ul. Rybaków – obowiązuje jednostronny zakaz zatrzymywania się, a na zakręcie zostanie zorganizowany dodatkowy parking.

Mapa organizacji ruchu – cmentarz parafialny

Mapa organizacji ruchu – cmentarz komunalny

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń