Wtorek, 25 czerwca 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Zbliża się Mikołajkowa Rumska Szafa Otwarta


Zbliża się Mikołajkowa Rumska Szafa Otwarta13.11.2019 r.


Z okazji Mikołajek odbędzie się piąta edycja Rumskiej Szafy Otwartej, którą organizuje Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rumi. Dla odwiedzających wstęp jest wolny.

Wydarzenie odbędzie się 23 listopada (sobota) w hali MOSiR, w godzinach od 11:00 do 15:00. Dla wystawców będzie to okazja do spieniężenia rzeczy, które od pewnego czasu zalegają w szafie, piwnicy czy na strychu, a wciąż są one w dobrym stanie. Mogą to być m.in. ubrania, biżuteria, buty, sprzęt sportowy, zabawki, książki czy cokolwiek innego. Jako że grudzień jest miesiącem prezentów, wszystko to będzie czekać na potencjalnych nabywców.

Ponadto na rodziny z dziećmi czekać będzie wiele ciekawych atrakcji: konkurs, rozrywka sportowa, warsztaty, animacje, malowanie buziek, brokatowe tatuaże oraz wiele innych. Natomiast na głodnych i spragnionych czekać będą słodkości i kawa. Organizatorzy nie zapomnieli również o potrzebujących, dla których będą zbierać pieniądze.

Obecnie wszystkie stanowiska dla wystawców są już zajęte. Organizatorzy zapewniają jednak, że z pewnością nie zabraknie miejsca dla odwiedzających.

Więcej szczegółowych informacji o wydarzeniu można znaleźć na Facebooku.

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń