Środa, 23 Wrzesień 2020
powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast
BIP Rumia

C-Bool i food trucki już w najbliższy weekend


C-Bool i food trucki już w najbliższy weekendf22.07.2019 r.

C-Bool i food trucki już w najbliższy weekend

Wielkimi krokami zbliżamy się do ostatniej atrakcji przygotowanej przez urząd miasta w ramach tegorocznego cyklu „Lipiec w Rumi”. W najbliższy weekend (27 i 28 lipca) w parku przy Miejskim Domu Kultury odbędzie się dwudniowy zlot food trucków. Główną atrakcją wydarzenia będzie koncert w wykonaniu Grzegorza Cebuli, DJ-a znanego szerszej publiczności jako C-Bool. Wstęp jest wolny.

Restauracje na kółkach już po raz drugi zagoszczą w parku przy MDK-u, oferując potrawy z niemal całego świata. Będzie to okazja, żeby skosztować między innymi meksykańskiego burrito, amerykańskich burgerów, belgijskich frytek, tajskiego pad thai, węgierskiego langosze czy japońskiego ramenu.

Ponadto każdy, bez względu na wiek, będzie mógł skorzystać z bezpłatnej strefy relaksu oraz sektora gier planszowych. Z myślą o najmłodszych pojawi się też mini plac zabaw. Dostępne będzie również miejskie stoisko, gdzie będzie można zdobyć związane z Rumią gadżety.

Natomiast w sobotni wieczór – 27 lipca o godzinie 21:00 – parkiem Starowiejskim zawładną klubowe klimaty. Wszystko za sprawą C-Boola, czyli wielokrotnie nagradzanego polskiego producenta muzycznego, który zasłynął dzięki tytułom, takim jak: „Wonderland”, „Never go away” czy „DJ is your second name”. Występ zostanie wzbogacony o efekty audiowizualne.

Kalendarz wydarzeń