Czwartek, 18 lipca 2024
RumiaTV
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Ewa Chodakowska ponownie przećwiczyła Rumię


Ewa Chodakowska ponownie przećwiczyła Rumię09.07.2018 r.


Około pół tysiąca osób przybyło 7 lipca na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, by ćwiczyć wspólnie z Ewą Chodakowską. Było to kolejne wydarzenie organizowane w ramach cyklu „Lipiec w Rumi”.

To już 6. edycja corocznej serii warsztatów prowadzonych przez Ewę Chodakowską oraz druga jej wizyta w Rumi.  Najpopularniejsza polska trenerka przybyła na Pomorze z całym zespołem, a oprócz klasycznych ćwiczeń zaprezentowała energetyczny trening zumby strong, a także zaprosiła do udziału w prelekcji z dietetykiem oraz na klimatyczną sesję jogi. Ponadto na wszystkie osoby, które wzięły udział w warsztatach, czekała torba z gadżetami.

Wstęp na trening był bezpłatny, należało się jednak zarejestrować za pośrednictwem strony internetowej, a o udziale decydowała kolejność zgłoszeń. Co ciekawe, wydarzenie przyciągnęło nie tylko wieloletnie miłośniczki fitnessu, stosujące się na co dzień do zaleceń Ewy Chodakowskiej, ale również panów.

Frekwencja była fenomenalna, dziewczyny dały czadu i nie tylko dziewczyny, bo byli też chłopcy. Mam nadzieję, że przyszli z własnej, nieprzymuszonej woli – powiedziała z uśmiechem, po zakończonym treningu, Ewa Chodakowska. – Fenomen tych spotkań polega na tym, że uczestnicy potrafią nie tylko zjechać się z całej Polski, ale też zlecieć z całego świata. Ostatnio była dziewczyna z Kanady, przylatują też dziewczyny z Monachium, z Austrii. Wszyscy, którzy słyszą, że organizujemy takie spotkanie treningowe, chętnie się przyłączają, bez względu na to, gdzie mieszkają – podkreśliła trenerka.

Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu „Lipiec w Rumi”. Kolejna sportowa odsłona tej inicjatywy to trening z Marcinem Gortatem (13 lipca). Następną atrakcją cyklu będzie zlot food trucków, czyli restauracji na kółkach, który potrwa aż dwa dni (21 i 22 lipca). Więcej szczegółowych informacji można znaleźć TUTAJ


Ściągnij galerię
Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń