Niedziela, 19 maja 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Jarmark Świąteczny ruszy już w piątek!


Jarmark Świąteczny ruszy już w piątek!13.12.2017 r.


Jarmark rozpocznie się w piątek 15 grudnia o godzinie 16:00 i potrwa do wtorku. W programie przewidziano między innymi przyjazd Św. Mikołaja oraz elfów (piątek), wizytę Elzy i Anny (sobota), animacje na scenie dla dzieci pod nazwą „Zima” (niedziela) a także liczne występy muzyczne. Goście będą mogli również skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej oraz zapoznać się ze specjalnie przygotowanymi rękodziełami. Dodatkową atrakcją są świąteczne iluminacje – spektakularna choinka, klimatyczna bombka oraz renifer. Również część ulic w mieście (m.in. Deptak przy Zagórskiej Strudze) została specjalnie ozdobiona na czas świąt Bożego Narodzenia.

Czas Świąt Bożego Narodzenia to piękny czas, który zawsze staramy się spędzić w cieplej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Aby wprowadzić Rumię w ten nastrój, już drugi rok z rzędu zapraszamy na wyjątkowy Jarmark Świąteczny! Mikołaj z drużyną elfów, efektowne iluminacje świetlne, występy muzyczne oraz bardzo smaczna strefa gastronomiczna – to tylko niektóre z atrakcji, które będą na Państwa czekały już od 15 grudnia na placu przy skrzyżowaniu ulic Starowiejskiej i Dąbrowskiego – zaprasza Burmistrz Rumi Michał Pasieczny.

Wydarzenie, podobnie jak w zeszłym roku, odbędzie się na placu przy skrzyżowaniu ul. Starowiejskiej i Dąbrowskiego. W związku z Jarmarkiem w dniach od 11 do 20 grudnia parking u zbiegu ulic Starowiejska/ Dąbrowskiego będzie wyłączony z użytkowania. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń