Piątek, 24 maja 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Koncert Krzysztofa Krawczyka – bezpłatne bilety dla seniorów


Koncert Krzysztofa Krawczyka – bezpłatne bilety dla seniorów01.10.2018 r.


Z okazji Rumskiego Dnia Seniora w hali MOSiR odbędą się dwa koncerty w wykonaniu słynnego artysty Krzysztofa Krawczyka. Występy rozpoczną się 13 i 14 października o godzinie 17:00. Dystrybucja bezpłatnych biletów, przeznaczonych dla osób posiadających Rumską Kartę Seniora, rozpocznie się we wtorek (2 października).

Bezpłatne wejściówki można odebrać wyłącznie w Urzędzie Miasta Rumi, a dokładniej w Referacie Promocji i Komunikacji Społecznej (pokój nr 113), za okazaniem Rumskiej Karty Seniora. Każdemu przysługuje jeden bilet.

W pierwszej kolejności wydawane będą bilety na sobotni koncert, natomiast po wyczerpaniu tej puli rozpocznie się dystrybucja wejściówek na niedzielny występ.

Bilety będą wydawane posiadaczom Rumskiej Karty Seniora i osobom, które złożyły wniosek o jej wydanie. Mieszkańcy, którzy złożyli taki wniosek, będą proszeni o okazanie kopii wniosku.

Ponadto 14 października w godzinach od 10:00 do 14:00 w Centrum Abraham seniorzy będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji, przy czym niektóre z nich wymagają dokonania zapisów w recepcji centrum. Poza kawiarnią wszystkie atrakcje w Centrum Abraham będą bezpłatne.

W razie pytań proszę kontaktować się z Referatem Promocji i Komunikacji Społecznej pod numerem telefonu 58 679 65 01.

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń