Sobota, 25 maja 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Koncertowali na Błoniach Janowskich


Koncertowali na Błoniach Janowskich19.08.2023 r.

Koncert zespołu Dża Dża Dziady w Rumi

Kilkaset osób wzięło udział w drugim tegorocznym wydarzeniu organizowanym w ramach cyklu „Kultura pod Chmurką”. Tym razem Miejski Dom Kultury w Rumi zaprosił do współpracy zespół Dża Dża Dziady – grupę muzyków z Trójmiasta i okolic, którzy od 10 lat prezentują autorską muzykę reggae.

W swoich tekstach artyści propagują takie wartości jak: miłość, pokój, tolerancja, dobro i wiara. Koncert odbył się 18 sierpnia na Błoniach Janowskich (teren przy ul. Pomorskiej i Gdańskiej), lokalizację wydarzenia zaproponowali użytkownicy Facebooka.

Dziękujemy za zaproszenie, dziękujemy publice za wspólną zabawę. Piękni ludzie, piękne miejsce, piękna pogoda, piękny wspólnie spędzony czas – podsumowali koncert artyści.

Koncert zespołu Dża Dża Dziady w Rumi, na Błoniach Janowskich Koncert zespołu Dża Dża Dziady w Rumi, na Błoniach Janowskich Koncert zespołu Dża Dża Dziady w Rumi, na Błoniach Janowskich Koncert zespołu Dża Dża Dziady w Rumi, na Błoniach Janowskich Koncert zespołu Dża Dża Dziady w Rumi, na Błoniach Janowskich Koncert zespołu Dża Dża Dziady w Rumi, na Błoniach Janowskich

Ściągnij galerię
Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń