Poniedziałek, 30 Marzec 2020

Młodzi sportowcy wyróżnieni


12.06.2017 r.


W sobotę 10 czerwca na stadionie MOSiR w Rumi odbyły się XXI Zawody Sztafet Olimpijskich o Puchar Dyrektora MOSiR Rumia. Wydarzenie rozpoczął ceremoniał olimpijski z zapaleniem znicza przez uczennice gimnazjum nr 1 Natalię Młodak i ucznia Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rumi Patryka Stencla oraz wciągnięciem flagi państwowej i odegraniem hymnu. Podczas imprezy zostali nagrodzeni najlepsi sportowy ze wszystkich rumskich szkół (dziewczyna i chłopak z każdej szkoły) oraz medaliści zawodów wojewódzkich. Wszyscy wyróżnieni otrzymali z rąk Przewodniczącego Rady Miejskiej Ariela Sinickiego oraz Zastępcy Burmistrza Piotra Wittbrodta pamiątkowy dyplom oraz karty podarunkowe do Decathlonu.

NAJLEPSI SPORTOWCY RUMI W ROKU SZKOLNYM 2016/17 WYBRANI PRZEZ NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO POSZCZEGÓLNYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH i PONADGIMNAZJALNYCH

SP 1

  1. Oliwia Stewa
  2. Krzysztof Krasowski

SP 6

  1. Zuzanna Banaszek
  2. Kacper Ślizewski

SP 9

  1. Julia Stanuch
  2. Kacper Łukowicz

SP 10

  1. Karolina Słupecka
  2. Michał Bach

Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna

  1. Emilia Zajączkowska
  2. Tymon Doan

Publiczna Podstawowa Szkoła Sióstr Salezjanek

  1. Anna Zwara
  2. Bartosz Rusoń

GIM 1

  1. Natalia Młodak
  2. Konrad Biedrawa

GIM 2

  1. Natalia Milewczyk
  2. Łukasz Socha

GIM 4

  1. Zosia Melcer
  2. Kacper Sałata

GIM SALEZJAŃSKIE

  1. Zuzanna Cwalina
  2. Mikołaja Kołodziejski

EKOLOGICZNE GIMNAZJUM SPOŁECZNE

  1. Kornelia Krauze
  2. Rafał Bury

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

  1. Michelle Kurzyk
  2. Patryk Stencel

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2

  1. Klaudia Flisikowska
  2. Krystian Gruba

Salezjańskie Liceum

  1. Daria Kohnke
  2. Damian Czerwionke

MEDALISCI WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY 2016/17

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

I miejsce –  sztafeta dziewcząt Gimnazjum Nr 1

  1. DŻUGAN ALEKSANDRA
  2. STEĆ OLIWIA
  3. PIECUCH MARTA
  4. KOTŁOWSKA MONIKA
  5. ROPEL KLAUDIA
  6. CHUDZIK PAULINA
  7. KAWLEWSKA OLIWIA
  8. MŁODAK NATALIA
  9. GRABLOWSKA NATALIA
  10. SADOWSKA ZUZANNA

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA W DRUŻYNOWYCH

BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

I miejsce –  drużyna dziewcząt Gimnazjum Nr 1

  1. MŁODAK NATALIA
  2. CHUDZIK PAULINA
  3. KAWLEWSKA OLIWIA
  4. DŻUGAN ALEKSANDRA
  5. KOTŁOWSKA MONIKA
  6. STEĆ OLIWIA
  7. GÓRECKA ALEKSANDRA

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA W LEKKIEJ ATLETYCE

II miejsce –  sztafeta 4 x 100m dziewcząt Gimnazjum Nr 1

  1. DŻUGAN ALEKSANDRA + (III miejsce w biegu na 100m)
  2. MŁODAK NATALIA + (II i I miejsca w biegach na 80 i 200m przez płotki)
  3. SUROWIEC ALEKSANDRA + (II miejsce w biegu na 200m przez płotki)
  4. KAWLEWSKA OLIWIA

II miejsce w rzucie dyskiem i III miejsce w pchnięciu kulą

  1. KARWOWSKA MARTYNA

III miejsce –  sztafeta 4 x 100m chłopców  Gimnazjum Nr 1

  1. ELŻANOWSKI MICHAŁ

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA W LEKKIEJ ATLETYCE

II miejsce –  sztafeta chłopców Gimnazjum Nr 1

  1. ADAMCZYK MATEUSZ
  2. CYBULSKI JAKUB
  3. BIEDRAWA KONRAD
  4. FUSIARA WIKTOR
  5. ŚWIĄTEK BARTOSZ
  6. PALICKI BARTOSZ
  7. JANKOWSKI PATRYK
  8. STAWIASZ KRYSTIAN
  9. MAŁACHOWSKI KRZYSZTOF

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA W UNIHOKEJU

III miejsce –  drużyna chłopców  Salezjańskiego Gimnazjum

  1. KACZANOWKI MACIEJ
  2. BOHM OSKAR
  3. KOŁODZIEJSKI MIKOŁAJ
  4. DUDA JAKUB
  5. DONARSKI MIKOŁAJ
  6. KISIELEWSKI TYMOTEUSZ
  7. OTROCKI MIKOŁAJ
  8. GRUBBA JAKUB
  9. MUSIAŁ STANISŁAW
  10. SULIŃSKI TYMOTEUSZ
  11. TALARCZYK PAWEŁ
  12. TURSKI RAFAŁ

MEDALISCI WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY 2016/17

WOJEWÓDZKA LICEALIADA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

II miejsce sztafeta chłopców Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

  1. STENCEL PATRYK
  2. CZERWIONKA DAWID
  3. TALAŚKA DAMIAN
  4. WALKOWIAK MIŁOSZ
  5. JARLIŃSKI MICHAŁ
  6. MACHULA KAROL
  7. LIPIŃSKI KAROL
  8. WAŁDOWSKI DAWID
  9. ŻUREK GRZEGORZ
  10. HAJDUK MICHAŁ

WOJEWÓDZKA LICEALIADA  W UNIHOKEJU

II miejsce drużyna chłopców Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

  1. TALAŚKA DAMIAN
  2. PÓŁCHŁOPEK BARTOSZ
  3. CZERWIONKA DAWID
  4. ROŻEK ANTONI
  5. STENCEL PATRYK
  6. BARTUSCH WOJCIECH
  7. KIEŁB KAMIL

WOJEWÓDZKA LICEALIADA W DRUŻYNOWYCH  BIEGACH PRZELAJOWYCH

II miejsce drużyna chłopców Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

  1. JARLIŃSKI  MICHAŁ
  2. ŻUREK GRZEGORZ
  3. TALAŚKA DAMIAN
  4. OGDOWSKI BARTŁOMIEJ
  5. LIPIŃSKI KAROL
  6. HAJDUK MICHAŁ

WOJEWÓDZKA  LICEALIADA  W  LEKKIEJ  ATLETYCE

  1. TOPP ZOFIA  –  II  MIEJSCE   w biegu na 1500m
  2. SAPIŃSKA WERONIKA – I MIEJSCE  w skoku wzwyż
  3. KONKEL MAGDALENA – II  MIEJSCE  w skoku wzwyż
Kalendarz wydarzeń