Środa, 29 maja 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Muzyka i lody, czyli relaks pod miejskim domem kultury


Muzyka i lody, czyli relaks pod miejskim domem kultury17.08.2018 r.


Po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni, pod Miejskim Domem Kultury w Rumi odbyło się wydarzenie „Letni house i zimne lody”. Muzyka elektroniczna, mrożone słodkości, gry planszowe oraz leżaki – właśnie to przyciągnęło wielu miłośników spokojnego wypoczynku.

Czwartkowa (16 sierpnia) strefa relaksu umożliwiała nie tylko odprężenie się na leżakach i obserwację zachodzącego słońca, ale również tańce w rytm muzyki house, o której brzmienie zadbał profesjonalny DJ. Chętni mogli też skorzystać z oferty food trucków oraz sięgnąć po rodzinne gry planszowe.

Było to pierwsze wydarzenie z muzyką elektroniczną, frytkami belgijskimi, a także lodami włoskimi i naturalnymi w rolach głównych. W ruch poszły też gry planszowe, które przygotowaliśmy głównie z myślą o dzieciach, a bawiły się całe rodziny – mówi Agnieszka Skawińska, dyrektor MDK-u w Rumi. – Dopisała pogoda, dzięki czemu frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Wstępnie ustaliliśmy, że wydarzenie potrwa około dwóch godzin, ale liczba osób korzystających ze strefy nie malała, więc impreza się znacznie przedłużyła, co bardzo nas cieszy – podkreśla.

Kolejne spotkanie z muzyką house i zimnymi lodami rozpocznie się w najbliższy czwartek (23 sierpnia) o godzinie 18:30 przed Miejskim Domem Kultury w Rumi. Również tym razem wstęp będzie bezpłatny.

Jeśli ponownie spotkamy się z tak dużym zainteresowaniem, to myślę, że w przyszłym roku znacznie urozmaicimy to wydarzenie – podsumowuje dyrektor MDK-u.

Ściągnij galerię
Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń