Sobota, 06 Czerwiec 2020

Muzyka i zimne lody ponownie opanowały Rumię


15.07.2019 r.


Odpoczynek z zimnym lodem w ręku przy rytmach muzyki house to już w Rumi tradycja. W miniony czwartek (11 lipca) Miejski Dom Kultury rozpoczął drugą edycję wydarzenia pod nazwą „Letni house i zimne lody”. Wypoczynkowa strefa przyciągnęła kilkadziesiąt osób.

Głównymi atrakcjami czwartkowego wydarzenia była grana na żywo przez profesjonalnego DJ-a muzyka elektroniczna, kącik gier i zabaw, leżaki, a także stoiska gastronomiczne oferujące belgijskie frytki i naturalne polskie lody. Tyle było potrzebne mieszkańcom Rumi i okolic do pełnego relaksu. Wstęp na wydarzenie był wolny.

Dzięki dobrej pogodzie frekwencja dopisała. Miłośnicy chilloutu zebrali się przed Miejskim Domem Kultury, zajadając lody na leżakach. Głównie przyciągnęliśmy młodych rodziców z dziećmi, którzy łakną takich rozrywek na łonie natury – mówi Agnieszka Skawińska, dyrektor MDK-u.

Kolejne spotkania z muzyką i lodami zaplanowano na 25 lipca, 8 sierpnia oraz 22 sierpnia. Wszystkie wydarzenia odbędą się w godzinach od 18:00 do 22:00.

W tym roku o muzykę dba Marcin Kudelski, który ma spore doświadczenie jako DJ, więc muzycznie poziom się podniósł, co jest kolejnym powodem do tego, aby wziąć udział w naszym spotkaniach – podsumowuje Agnieszka Skawińska.

Kalendarz wydarzeń