Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Orkan Rumia w szczytowej formie, drużyna nadal jest liderem

Orkan Rumia w szczytowej formie, drużyna nadal jest liderem30.09.2020 r.

MKS Orkan Rumia pokonał na wyjeździe Potok Pszczółki 12:0. Niedzielny mecz (27 września) 10. kolejki V ligi spowodował, że drużyna nadal utrzymuje się na szczycie tabeli, mogąc się pochwalić największą liczbą bramek strzelonych (43) i najmniejszą liczbą bramek straconych (12).

Droga do zwycięstwa rozpoczęła się już w 4. minucie, po strzale Mikołaja Ciecierskiego. Do końca pierwszej połowy rumianie jeszcze 4-krotnie posyłali piłkę do bramki gospodarzy. W drugiej połowie piłkarze Orkanu zdobyli kolejne 7 golów, nie pozwalając przeciwnikom na choćby najmniejszy rewanż.

Potok Pszczółki – Orkan Rumia 0:12 (0:5)

Bramki: Mikołaj Ciecierski (4., 67.), Kacper Kiełb (22., 33., 57.), Dawid Kowalski (29., 30.), Michał Wiśniewski (58., 86.), Jakub Krefft (69., 79., 80.).

Skład: Składowski-Wróblewski (80. Kondraciewicz) Wiśniewski, Ozga (71. Gedowski), Krefft, Kowalski (63. Standura), Kolera, Kiełb, Kiełb (57. Waldach), Ciecierski, Wychnowski (57. Malek)

Tabela oraz wyniki wszystkich spotkań 10 kolejki Gdańsk: Klasa Okręgowa "NO10.pl" Grupa 1