Wtorek, 18 czerwca 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Przyjdź na casting do „Spinek”


Przyjdź na casting do „Spinek”23.04.2024 r.

Zespół Tańca Spin MOSiR Rumia, fot. Filip Olejniczak

Chcesz dołączyć do rumskich tancerek, które podbijają parkiety i serca jurorów? Zespoły Spin MOSiR Rumia ruszają z castingiem, który pozwoli na rozpoczęcie sportowej przygody m.in. dziewczynkom od rocznika 2017 i starszym. Czekają treningi w sekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jeśli Twoje dziecko – lub ty – marzysz o sportowej przygodzie w muzycznym rytmie, nadchodzi dobra okazja. Jeden z najpopularniejszych klubów tanecznych w Rumi, działające przy MOSiR-ze popularne „Spinki” ogłaszają nabór do swoich szeregów.

Główna trenerka zespołu, Marta Czyż-Brunka, zachęca do zgłaszania się na casting, który dotyczy sezonu tanecznego 2024/2025. Rumska, taneczna ekipa czeka nie tylko na najmłodsze, zaledwie siedmioletnie dzieci, ale daje też możliwość zaangażowania się w treningi na parkiecie młodzieży, a nawet… dorosłym, czyli wszystkim powyżej rocznika 2008.

Zespół Tańca Spin MOSiR Rumia aktualnie prowadzi nabory do:

  • formacji dzieci (Spinki Kids/Spinki Duo) – roczniki 2013-2017;
  • formacji młodzieży (Spinki Juniors) – roczniki 2012-2009;
  • formacji dorosłych (Spinki Adults) – 2008 i starsi.

Jednocześnie prowadzony jest też nabór do najmłodszej grupy (Spineczki) – do lat 7, gdzie nie obowiązuje casting, ale ilość miejsc jest ograniczona i o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak dołączyć? Wystarczy skontaktować się z trenerką główną, aby umówić dogodny termin na przełomie maja i czerwca tego roku. Indywidualny casting jest prowadzony w określonych terminach w hali MOSiR-u Rumia, przy ul. Mickiewicza 49. Każdy z zainteresowanych będzie poproszony o zaprezentowanie układu solowego w wybranej przez siebie technice (taniec jazzowy, modern lub taniec klasyczny). Chętni będą oceniani pod kątem umiejętności technicznych i muzykalności.

Więcej informacji na stronie internetowej www.spin-rumia.pl, pod nr tel. 885 322 258 oraz pod adresem mailowym: spin-rumia@wp.pl.

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń