Czwartek, 18 lipca 2024
RumiaTV
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Robert Janowski wystąpi dla rumskich seniorów. Rusza dystrybucja bezpłatnych biletów


Robert Janowski wystąpi dla rumskich seniorów. Rusza dystrybucja bezpłatnych biletów04.10.2023 r.

Z okazji tegorocznego Rumskiego Dnia Seniora w hali MOSiR-u wystąpi Robert Janowski. Biletowane koncerty odbędą się 22 października (niedziela) o godzinie 15:00 i 17:30. Dystrybucja bezpłatnych wejściówek rozpocznie się 5 października w Urzędzie Miasta Rumi. Na wydarzenie zaprasza burmistrz Michał Pasieczny.

Bilety od czwartku 5 października będzie można odebrać w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rumi. W pierwszej kolejności bezpłatne wejściówki będą wydawane posiadaczom Rumskiej Karty Seniora oraz osobom, które złożyły wniosek o jej wydanie. Przy odbiorze biletu należy okazać kartę bądź kopię złożonego wniosku. Wnioski o wydanie Rumskiej Karty Seniora należy składać w Wydziale Spraw Społecznych (tel. 58 679 65 39).


Robert Mariusz Janowski – polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy, lektor. Z wykształcenia lekarz weterynarii. W latach 80. był liderem zespołów rockowych: Sekcji Z, Oddziału Zamkniętego czy ZOO. Ogólnopolski rozgłos przyniosły mu występy w musicalu Metro. W latach 1997-2018 prowadził teleturniej Jaka to melodia?. Zdobywca Złotej Telekamery i wielokrotny laureat Wiktorów.

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń