Środa, 12 czerwca 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Rozpoczął się remont ulicy Abrahama


Rozpoczął się remont ulicy Abrahama06.08.2018 r.


Zgodnie z zapowiedzią, ruszyły prace związane z poprawą stanu technicznego oraz bezpieczeństwa na ulicy Abrahama. Zadanie, warte niespełna 650 tysięcy złotych, realizuje firma Impact.

Prace są prowadzone na odcinku od mostu nad Zagórską Strugą do ul. Piłsudskiego i polegają m.in. na wymianie zdegradowanej nawierzchni jezdni, chodników oraz krawężników. Bezpieczeństwo zwiększy się również, dzięki zastosowaniu progów zwalniających oraz wyniesieniu tarczy skrzyżowania z ulicą Morską. W ramach inwestycji zostanie także wykonany remont mostu nad Zagórską Strugą – poprawi się stan techniczny kap chodnikowych, barier oraz zabezpieczeń dylatacji.

Prace wiążą się z tymczasowym wyłączeniem z ruchu poszczególnych odcinków ul. Abrahama, o czym będziemy na bieżąco informować. Z góry przepraszamy za wystąpienie utrudnień związanych z prowadzonymi robotami.

Wszelkie działania wykonawcy powinny zakończyć się w listopadzie tego roku. W razie pytań lub wystąpienia nieprzewidzianych trudności  prosimy o kontakt z Wydziałem Inżynierii Miejskiej pod numerem telefonu 58 679 65 43 lub z radną Małgorzatą Łoboz pod numerem telefonu 510 255 537.

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń