Niedziela, 26 marca 2023
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Rozpoczął się remont ulicy Abrahama


Rozpoczął się remont ulicy Abrahamaf06.08.2018 r.

Rozpoczął się remont ulicy Abrahama

Zgodnie z zapowiedzią, ruszyły prace związane z poprawą stanu technicznego oraz bezpieczeństwa na ulicy Abrahama. Zadanie, warte niespełna 650 tysięcy złotych, realizuje firma Impact.

Prace są prowadzone na odcinku od mostu nad Zagórską Strugą do ul. Piłsudskiego i polegają m.in. na wymianie zdegradowanej nawierzchni jezdni, chodników oraz krawężników. Bezpieczeństwo zwiększy się również, dzięki zastosowaniu progów zwalniających oraz wyniesieniu tarczy skrzyżowania z ulicą Morską. W ramach inwestycji zostanie także wykonany remont mostu nad Zagórską Strugą – poprawi się stan techniczny kap chodnikowych, barier oraz zabezpieczeń dylatacji.

Prace wiążą się z tymczasowym wyłączeniem z ruchu poszczególnych odcinków ul. Abrahama, o czym będziemy na bieżąco informować. Z góry przepraszamy za wystąpienie utrudnień związanych z prowadzonymi robotami.

Wszelkie działania wykonawcy powinny zakończyć się w listopadzie tego roku. W razie pytań lub wystąpienia nieprzewidzianych trudności  prosimy o kontakt z Wydziałem Inżynierii Miejskiej pod numerem telefonu 58 679 65 43 lub z radną Małgorzatą Łoboz pod numerem telefonu 510 255 537.

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń