Środa, 21 lutego 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Rumia szykuje się do jarmarku świątecznego – trwają poszukiwania wystawców


Rumia szykuje się do jarmarku świątecznego – trwają poszukiwania wystawców05.10.2023 r.

Święty Mikołaj i Elfki – animatorzy z zeszłorocznej edycji

Mimo że za oknami ledwo nastała jesień w Rumi już rozpoczęły się przygotowania do grudniowego jarmarku świątecznego. Osoby lub firmy zainteresowane utworzeniem stoisk gastronomicznych i strefy z rękodziełem mogą wziąć udział w naborze wystawców.

Wydarzenie, tradycyjnie już, odbędzie się przy Miejskim Domu Kultury w Rumi (ul. Mickiewicza 19) i potrwa od 15 do 17 grudnia. Celem jarmarku, jak co roku, będzie wprowadzenie w mieście świątecznej atmosfery oraz promocja regionalnych wyrobów, przedmiotów użytkowych i ozdób o charakterze bożonarodzeniowym. Obecnie urząd miasta czeka na zgłoszenia potencjalnych wystawców, którymi mogą być osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki nieposiadające osobowości prawnej – w tym przedsiębiorcy.

Nabór, który potrwa do 7 listopada włącznie, ma umożliwić przede wszystkim wyłonienie partnerów gwarantujących wysoką jakość produktów. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są poniżej, w załącznikach. Szczegółowe informacje można uzyskać również pod numerami telefonów: 58 679 66 01 lub 58 679 66 71.

W programie tegorocznego jarmarku świątecznego w Rumi przewidziano bezpłatne atrakcje, między innymi: przyjazd świętego Mikołaja, pokazy rzeźbienia w lodzie, występy artystyczne oraz zabawy, warsztaty i animacje dla dzieci. Osoby odwiedzające jarmark będą mogły również skorzystać z oferty gastronomicznej oraz zakupić rękodzieła. Dodatkową atrakcją będą świąteczne iluminacje oraz okolicznościowe ozdoby.


Prosimy o zapoznanie się z załącznikami:

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń