Czwartek, 21 Styczeń 2021
powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast
BIP Rumia

Władze Rumi dziękowały pracownikom socjalnym


Władze Rumi dziękowały pracownikom socjalnymf23.11.2020 r.

Pracownicy Centrum Integracji Społecznej, którzy otrzymali upominki i podziękowania

Wiceburmistrz Rumi Piotr Wittbrodt odwiedził pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Centrum Integracji Społecznej, by podziękować za ich zaangażowanie i empatię. Okazją do wizyty był przypadający 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego.

Z powodu pandemii koronawirusa tegoroczne obchody miały symboliczny charakter. Podczas oficjalnej wizyty pracownicy socjalni otrzymali z rąk wiceburmistrza kwiaty i drobne upominki. Przedstawiciel władz miasta złożył im także osobiste życzenia.

Zaryzykuję stwierdzenie, że pomoc społeczna jest najtrudniejszym polem działania. To niezwykle wymagająca i stresująca praca, dlatego składam najszczersze wyrazy uznania za waszą gotowość do ciągłych poświęceń, nawet w najtrudniejszych okolicznościach – mówił Piotr Wittbrodt, wiceburmistrz Rumi. – Na co dzień oddajecie się służbowym zadaniom z ogromnym zaangażowaniem i empatią, niosąc pomoc potrzebującym, niejednokrotnie wywołując uśmiech na ich twarzach. Chciałbym, aby z okazji waszego święta, również wam – osobom wykonującym ten zawód – nie zabrakło powodów do radości. Życzę wam również wszelkiej pomyślności, aby każdy dzień przynosił satysfakcję i motywację do kolejnych działań. Niech największym podziękowaniem za wasz codzienny wysiłek będzie społeczny szacunek – podsumował.

Wiceburmistrz Piotr Wittbrodt odczytujący życzenia Pracownicy Centrum Integracji Społecznej Mariusz Woźniak, dyrektor CIS-u w Rumi Moment wręczania kwiatów i składania życzeń Gabrieli Konarzewskiej, dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rumi

Ściągnij galerię
Kalendarz wydarzeń