Wtorek, 18 czerwca 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Z humorem świętowali Dzień Kobiet i Mężczyzn


Z humorem świętowali Dzień Kobiet i Mężczyzn11.03.2024 r.

Występujący na scenie artyści

Miejski Dom Kultury w Rumi po raz IV przygotował Uroczysty Koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. Wydarzenie, które odbyło się w sobotę 9 marca, zgromadziło na hali MOSiR-u kilkaset osób – nie tylko mieszkańców Rumi.

Tegoroczne wydarzenie przybrało konwencję słowno-muzyczną. Artyści zabrali widzów do świata relacji pomiędzy obojgiem płci. Nie jest tajemnicą, że delikatne niuanse w zachowaniu kobiet i mężczyzn mogą doprowadzić do śmiechu, łez lub śmiechu przez łzy. O tym wszystkim poprzez piosenkę opowiadali zaproszeni wokaliści. Komu opowiadali? Niezwykle wyrozumiałemu barmanowi, w którego wcielił się utalentowany polski kabareciarz Szymon Jachimek. Goście baru „RumiJanek” podczas kolejnych zwierzeń zranionych serc, awantur pomiędzy kochankami oraz opowieści miłosnych wyśpiewali melodie polskich i zagranicznych kompozytorów. Gatunki muzyczne mieszały się się ze sobą niczym artystyczny koktajl.

O natchnienie śpiewających zadbała pomysłodawczyni i scenarzystka tegorocznego koncertu Aga Skawińska, która na scenie wcieliła się w rolę Weny.

W koncercie zaśpiewali: Kasia Cygan, Justyna Pieńko, Michał Kowalski, Krzysztof Brzozowski oraz Aga Skawińska. Akompaniowali im Maciej Łyszkiewicz i Zbigniew Kosmalski.

Występujący aktorzy Zgromadzona na hali MOSiR-u publiczność Występująca Agnieszka Skawińska Zgromadzona na hali MOSiR-u publiczność Polski kabareciarz Szymon Jachimek Burmistrz Michał Pasieczny wręczający aktorom kwiaty

Ściągnij galerię
Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń