Środa, 29 maja 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Zbliża się druga edycja wydarzenia „Maluchy na Rowery”!


Zbliża się druga edycja wydarzenia „Maluchy na Rowery”!24.08.2023 r.

Aktualizacja – 13.09.2023 r.

Zarejestrowanym uczestnikom miejskich przejazdów rowerowych dla dzieci, które odbędą się w najbliższą niedzielę (17 września), przypominamy o konieczności odbioru pakietów startowych.
 
Można to zrobić w dwóch terminach:
  • 13-15 września w godzinach 16:00-19:00 w biurze zawodów zlokalizowanym w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (Rumia, ul. Mickiewicza 49),
  • 17 września w godzinach 13:00-15:00 w biurze zawodów zlokalizowanym na parkingu MOSiR-u.
UWAGA! Udział w wydarzeniu jest możliwy tylko po odebraniu pakietu startowego. Każdy uczestnik musi również posiadać kask.
 
Miejsce zbiórki:
  • Start dla dzieci w wieku 3-4 lata (kategoria mini) odbędzie się o godzinie 14:30 przy rondzie im. Lecha Kaczyńskiego.
  • Start dla dzieci w wieku 5-6 lat (kategoria medium) odbędzie się o godzinie 15:45 przy tym samym rondzie.
Przypominamy, że informacje w tym zakresie były rozsyłane mailowo na wskazane w formularzach adresy. W mailu zawarty jest także numer ID uczestnika, który należy podać podczas odbioru pakietu.

Aktualizacja – 4.09.2023 r.

Zapisy elektroniczne zostały zakończone. Osoby, którym nie udało się zgłosić udziału swoich dzieci, zapraszamy do biura zawodów w dzień wydarzenia.


Celem przejazdów, organizowanych przez Urząd Miasta Rumi w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności, jest poprawa kondycji fizycznej oraz propagowanie rywalizacji sportowej i zasad fair play wśród dzieci do lat 6. Każdy uczestnik, po ukończeniu niespełna kilometrowej trasy, otrzyma okolicznościowy medal i podarunek.

Przejazdy odbędą się 17 września (niedziela) w godzinach popołudniowych. Start został wyznaczony na ul. Dębogórskiej, a meta na parkingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Mickiewicza 49).

Elektroniczne zapisy są prowadzone poprzez stronę rowery.rumia.eu. Odbędą się one w dwóch turach: I dla kategorii mini (3-4 lata), II dla kategorii medium (5-6 lat).

Liczba miejsc jest ograniczona do 400 (po 200 na kategorię). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Regulamin dostępny jest pod tym linkiem.

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń