Piątek, 14 Maj 2021
powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast
Fundusze UE BIP Rumia

Angielski dla młodzieży w Stacji Kultura – bezpłatnie i bez stresu!


Angielski dla młodzieży w Stacji Kultura – bezpłatnie i bez stresu!f01.03.2021 r.

Angielski dla młodzieży w Stacji Kultura – bezpłatnie i bez stresu!

Stacja Kultura zaprasza na English Speaking Class – spotkania z językiem angielskim dla młodzieży. W trakcie zajęć będzie można udoskonalić swoją znajomość angielskiego pod okiem wolontariusza Elniza Isajewa, który prowadził już takie lekcje przez kilka lat w Amerykańskim Centrum w Baku. Spotkania w małych grupach połączą ćwiczenia językowe z grami, zabawami i rozmowami w miłej atmosferze. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie tych, którzy szukają możliwości do nauki i rozmów bez stresu i oceniania.

Spotkania podzielone będą na dwie grupy wiekowe: dla młodzieży szkół średnich (15+) i dla młodzieży w wieku 12-14 (klasy 6-8 szkoły podstawowej). Zajęcia są bezpłatne, ale wymagany jest zapis poprzez formularz. Liczba miejsc ograniczona!

  • We wtorki o 17:00, od 9 marca – English Speaking Class (12-14) przeznaczone dla uczniów klas 6-8 szkoły podstawowej. Formularz zapisów.
  • W czwartki o 17:00, od 11 marca – English Speaking Class (15+) przeznaczone dla uczniów SZKÓŁ ŚREDNICH. Formularz zapisów.

Zajęcia odbędą się z zachowaniem rygoru sanitarnego, Wymagana zgoda rodziców/opiekunów.

Kalendarz wydarzeń