Poniedziałek, 26 lutego 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Bony na aktywność – do 1000 zł na pomysły mieszkańców


Bony na aktywność – do 1000 zł na pomysły mieszkańców09.06.2022 r.


Fundacja Dla Was zaprasza do składania wniosków na „Bony na aktywność”.

Czy od dawna planujesz jakieś wydarzenie? Marzy Ci się happening opowiadający o ważnej dla Ciebie sprawie? Chciałbyś zorganizować wystawę lokalnego fotografa? A może masz zupełnie inny pomysł na aktywność dla mieszkańców Twojego miasta? Jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedź brzmi tak, to bon na aktywność jest właśnie dla Ciebie!

Dzięki dofinansowaniu możesz zamienić „fajnie byłoby to zrobić” na „zróbmy to!”. Bonami na aktywność chcemy wspierać naszych mieszkańców w ich działaniach oraz propagować idee lokalnych działań na rzecz ważnych spraw. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy czują potrzebę serca do zrobienia czegoś pozytywnego!

Bony na aktywność – co to takiego?

Bony na aktywność to nic innego jak dofinansowanie Twojego pomysłu! Jeżeli od dawna chodzi Ci po głowie organizacja ciekawego wydarzenia, niecodziennych zajęć lub kampanii społecznej w ważnej dla Ciebie sprawie to nie czekaj już więcej, tylko wypełnij wniosek i zgłoś swój pomysł!

Bony na aktywność – dla kogo?

Bon może otrzymać każdy pełnoletni mieszkaniec Rumi, który prawidłowo wypełni wniosek i przedstawi nam swój pomysł. Nie musisz mieć fundacji, stowarzyszenia czy własnej firmy. Wystarczy Ci wsparcie przynajmniej 2 osób, które, tak jak Ty, mają siłę i energię do działania.
 
Wniosek dostępny na stronie dlawas.org oraz w Strefie Dla Was przy ul. Pomorskiej 11.
 
Wypełnione wnioski prosimy składać na adres mailowy strefa@dlawas.org lub osobiście w Strefie Dla Was przy ul. Pomorskiej 11 do 30.06.2022 r.
 
Więcej informacji można uzyskać osobiście w Strefie Dla Was oraz telefonicznie pod numerem: 58 500 87 28.

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń