Sobota, 02 lipca 2022
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

MDK zaprasza na casting do „Rumskiego Wokalu” 2022


MDK zaprasza na casting do „Rumskiego Wokalu” 2022f13.04.2022 r.

MDK zaprasza na casting do „Rumskiego Wokalu” 2022

Lubisz śpiewać? Masz co najmniej 14 lat? Przyjdź na casting do konkursu „Rumski Wokal” i zaprezentuj dwie wybrane przez siebie piosenki (z podkładem lub bez). Przesłuchania odbędą się w poniedziałek 25 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Rumi między godziną 16:00 a 20:00. Jury wybierze finalistów, którzy wezmą udział w warsztatach wokalnych oraz interpretacji tekstu. Nagrodą główną w konkursie jest nagranie profesjonalnego demo wokalnego w studio nagraniowym.

Zapraszamy wszystkich, którzy noszą w sercu muzykę i którzy chcieliby przeżyć wokalną przygodę, do udziału w 6. edycji konkursu „Rumski Wokal” – mówi Agnieszka Skawińska, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Rumi. – Osoby wybrane w drodze castingu wezmą udział w warsztatach wokalnych, interpretacji tekstu oraz pracy nad tremą. W połowie czerwca odbędzie się gala finałowa – dodaje.

Gala finałowa odbędzie się 18 czerwca. Miejski Dom Kultury planuje zaprosić na tę uroczystość Martę Burdynowicz – zwyciężczynię 12. edycji The Voice of Poland.

Regulamin i formularz są dostępne na stronie domkulturyrumia.pl.

Kalendarz wydarzeń