Piątek, 14 Maj 2021
powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast
Fundusze UE BIP Rumia

MZKZG bada preferencje komunikacyjne Pomorzan. Wystarczy wypełnić ankietę


MZKZG bada preferencje komunikacyjne Pomorzan. Wystarczy wypełnić ankietęf13.11.2020 r.

MZKZG bada preferencje komunikacyjne Pomorzan. Wystarczy wypełnić ankietę

Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej realizuje badania marketingowe zachowań transportowych mieszkańców w okresie przed, w czasie i po zakończeniu epidemii COVID-19. Badania obejmują mieszkańców miast i gmin tworzących MZKZG i dotyczą zmiany sposobu realizacji podróży wykonywanych m.in. samochodami osobowymi oraz za pomocą środków transportu zbiorowego organizowanego przez ZTM w Gdańsku, ZKM w Gdyni, MZK Wejherowo, SKM w Trójmieście i Polregio. Wyniki zostaną wykorzystane do kształtowania oferty transportu publicznego i w celach naukowych.

Badania przeprowadzane są dwutorowo: z wykorzystaniem ankiety telefonicznej metodą CATI oraz przez samodzielne wypełnianie ankiety internetowej. W obu przypadkach badania są całkowicie anonimowe. Jeżeli z mieszkańcem skontaktuje się ankieter, MZKZG liczy na zaangażowanie i z góry dziękuje za zgodę na przeprowadzenie wywiadu. Realizatorem badań na zlecenie MZKZG jest agencja badawczo-konsultingowa Danae sp. z o.o. z Gdańska.

W badaniu można także wziąć udział, samodzielnie wypełniając anonimową ankietę internetową – zajmie to kilka minut. Badanie potrwa do 14 grudnia 2020 r.

W celu zgłoszenia uwag dotyczących sposobu pracy ankietera lub w jakiejkolwiek innej sprawie dotyczącej badań, prosimy o kontakt telefoniczny z Metropolitalnym Związkiem Komunikacyjnym Zatoki Gdańskiej pod nr 58 342 25 00 lub e-mail: sekretariat@mzkzg.org.

Kalendarz wydarzeń