Wtorek, 25 czerwca 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Rumska olimpiada z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami


Rumska olimpiada z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami06.12.2022 r.


Ponad 120 uczniów z rumskiej Szóstki wzięło udział w olimpiadzie sportowej, która odbyła się w hali tutejszego MOSiR-u z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. Zawody te zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 6 im. A. Majkowskiego z myślą o uczniach klas integracyjnych.

Olimpiada była podzielona na trzy tury, w każdej z nich kolejne klasy zaliczały udział w pięciu konkurencjach: rzutach do kosza, strzałach na unihokejową bramkę, rzutach piłką lekarską za głowę, skokach w dal z miejsca oraz rzutach do celu. Po każdej turze następowało wręczenie dyplomów zwycięzcom oraz słodki poczęstunek.

Rumska olimpiada z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami Rumska olimpiada z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami Rumska olimpiada z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami Rumska olimpiada z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami Rumska olimpiada z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami Rumska olimpiada z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami

Ściągnij galerię
Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń