Czwartek, 18 lipca 2024
RumiaTV
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Spinki zapraszają na konkurs tańca online


Spinki zapraszają na konkurs tańca online17.04.2020 r.


Zespół Tańca SPIN MOSiR Rumia zaprasza do udziału w turnieju wszystkich tancerzy spragnionych wyzwań i rywalizacji w duchu fair play. Stowarzyszenie wychodzi z inicjatywą stworzenia turnieju tanecznego online dla solistów z całej Polski.

Okres przymusowej izolacji społecznej, która związana jest z ochroną obywateli przed pandemią, nastał w momencie, gdy większość z was, po wielomiesięcznej ciężkiej pracy, szykowała się do pierwszych ważniejszych zawodów w tym sezonie. Godziny potu wylane na sali, krocie wydane na stroje i nagle wszystko pryska jak mydlana bańka… Znacie to, prawda? Dlatego pragniemy zmobilizować was do działania, do podzielenia się swoją pasją i wrażliwością z nami oraz, mamy nadzieję, z całą Polską! Spotkajmy się na płaszczyźnie, wspólnej i bezpiecznej dla wszystkich, czyli w naszych domach! Za pomocą dobrodziejstw współczesnej technologii. Zapewniamy emocje nie mniejsze niż na „prawdziwych” zawodach, w trakcie relacji online! Będziecie oceniani przez zacne grono jurorskie, składające się ze znamienitych fachowców, tancerzy i choreografów. Nasze zaproszenie do współpracy przyjęli: Wiktoria Rudnik, Jacek Wazelin oraz Michał Paczuski. Jedyne zawody, na które nie musisz jechać na koniec Polski i oglądasz je z domu, to zawody online!

Jak podkreślają inicjatorzy, chcą, by wydarzenie zmobilizowało młodych tancerzy do samodzielnej pracy w domu i podzielenia się swoją pasją z innymi. Turniej będzie polegał na nagraniu własnego tańca solo w domu i przesłaniu nagrania, następnie grono jurorskie będzie oceniać uczestników w trakcie relacji online na profilach w mediach społecznościowych. Pomysł został zaczerpnięty z innego podobnego konkursu, w którym rumscy tancerze niedawno brali udział. Był to konkurs #Domówka organizowany przez Wygibajkę. Tym razem przedsięwzięcie ma dotrzeć do jeszcze szerszego grona tancerzy z całej Polski.

Dołącz do wydarzenia HOME MADE!

Regulamin dostępny TUTAJ oraz na stronie zespolspin.com.pl

  • mail: homemade.spin@gmail.com
  • tel. 885 322 258
  • tel. 508 273 645 (po godzinie 16:00)
Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń