Poniedziałek, 18 Styczeń 2021
powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast
BIP Rumia

Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Sabata


Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Sabataf31.12.2020 r.


Uprzejmie informujemy, że w związku z modernizacją układu drogowego i budową kanału deszczowego w ciągu ul. Sabata etapowo wprowadzana będzie tymczasowa organizacja ruchu.

 

W pierwszym etapie, w terminie od 7 do najpóźniej 21 stycznia 2021 roku, zamknięte zostanie skrzyżowanie ul. Sabata z ul. Batorego i ul. Młyńską 8-23. Wyjazd z ul. Batorego oraz z ul. Młyńskiej 8-23 w kierunku Sabata będzie możliwy wyłącznie od ulicy Kamiennej.

W drugim etapie kontynuowane będą prace przy budowie kanału deszczowego i roboty drogowe w ul. Sabata na odcinku od skrzyżowania z ul. Młyńską do kładki dla pieszych na Zagórskiej Strudze, na wysokości kościoła. W ramach tego etapu nastąpi zamknięcie wyjazdu na ul. Sabata z ul. Szkolnej, a ulica Młyńska będzie tymczasowo dwukierunkowa.

Podczas wykonywania obu etapów przystanek autobusowy dla pasażerów jadących w kierunku Łężyc zostanie tymczasowo przeniesiony przed skrzyżowanie ul. Sabata z ul. Szkolną. Natomiast przystanek dla osób jadących w kierunku Rumi zostanie przeniesiony na ulicę Kamienną, na wysokość sklepu spożywczego.

Zakończenie wszystkich prac planowane jest na schyłek lutego 2021 roku.

W związku z powyższym prosimy o zachowanie ostrożności oraz zwracanie uwagi na nowe oznakowanie. Za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami i niedogodności z góry przepraszamy – dołożymy wszelkich starań, aby były one jak najmniej odczuwalne.  

W razie pytań lub wystąpienia nieprzewidzianych trudności prosimy o kontakt z Wydziałem Inżynierii Miejskiej Urzędu Miasta Rumi pod numerem telefonu 58 679 65 35.

Kalendarz wydarzeń