Sobota, 25 maja 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Utrudnienia na DK nr 6 w związku z budową węzła Janowo


Utrudnienia na DK nr 6 w związku z budową węzła Janowo05.02.2021 r.


Aktualizacja – 15.02.2020

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne termin wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu został przesunięty z 13 na 22 lutego. W przypadku dalszych niesprzyjających warunków pogodowych termin ponownie może ulec zmianie.


Aktualizacja – 5.02.2020

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne termin wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu został przesunięty z 8 na 13 lutego. W przypadku dalszych niesprzyjających warunków pogodowych termin ponownie może ulec zmianie.


Aktualizacja – 29.01.2020


Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne termin wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu został przesunięty na 8 lutego. W przypadku dalszych niesprzyjających warunków pogodowych termin ponownie może ulec zmianie.


Od 1 lutego do 30 kwietnia tego roku na drodze krajowej numer 6 obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu.

Zmiana polegać będzie na wyłączeniu z ruchu jezdni północnej (do Wejherowa). Ruch będzie się odbywał tylko po jezdni południowej (do Gdyni) – w dwóch kierunkach.

Wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu spowodowane jest przystąpieniem wykonawcy do dalszych prac związanych z budową węzła integracyjnego w Rumi Janowie.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zadanie realizowane w ramach projektu pn. „Budowa węzłów integracyjnych w Rumi wraz z trasami dojazdowymi” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (umowa nr: RPPM.09.01.01-22-0015/17-00 ze zmianami).

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń