Piątek, 12 lipca 2024
RumiaTV
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Uwaga na korki! Za zgodą GDDKiA na krajowej szóstce będą prowadzone kolejne prace


Uwaga na korki! Za zgodą GDDKiA na krajowej szóstce będą prowadzone kolejne prace14.11.2022 r.


We wtorek 15 listopada na drodze krajowej numer 6 w Rumi, na wysokości skrzyżowania z ulicą Kombatantów, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wprowadzi zmianę organizacji ruchu spowodowaną rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy.

Od 15 do 17 listopada lewy pas jezdni w kierunku Wejherowa będzie całodobowo zamknięty w związku z pracami polegającymi między innymi na: frezowaniu, układaniu warstwy wiążącej i ścieralnej nawierzchni oraz montażu pętli indukcyjnych.

Od 18 do 21 listopada prawy pas jezdni w kierunku Wejherowa będzie całodobowo zamknięty w związku z pracami polegającymi między innymi na: regulacji urządzeń zamontowanych w jezdni oraz układaniu warstwy ścieralnej nawierzchni.

Z uwagi na zmienne warunki pogodowe harmonogram prac może ulec zmianie. Wykonawcą robót jest firma WPRD Gravel. Zakończenie wszystkich działań planowane jest na 30 grudnia tego roku.

Podmiotem nadzorującym realizację zadania jest właściciel drogi, czyli Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń