Środa, 12 czerwca 2024
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast

Wszystkich Świętych 2021 – zmiany w organizacji ruchu


Wszystkich Świętych 2021 – zmiany w organizacji ruchu27.10.2021 r.

W okresie Wszystkich Świętych – od 30 października (godziny poranne) do 1 listopada (godziny wieczorne) – nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicach zlokalizowanych w pobliżu rumskich cmentarzy.

Zaplanowane zmiany:

  • ul. Górnicza – na odcinku od ul. Sobieskiego do ul. Włókienniczej będzie dwukierunkowa, natomiast na dalszym odcinku – jednokierunkowa. Powyżej ul. Hutniczej wjazd jedynie dla autobusów i taksówek. Obowiązywać będzie obustronny zakaz parkowania.
  • ul. Stalowa – obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy (od ul. Górniczej do ul. Włókienniczej).
  • ul. Hutnicza – od ul. Górniczej do ul. Włókienniczej obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy z jednostronnym zakazem zatrzymywania się.
  • ul. Tkacka – obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy. Do zwężenia obowiązywać będzie obustronny zakaz zatrzymywania się.
  • ul. Włókiennicza – od ul. Hutniczej do Górniczej obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy z jednostronnym zakazem zatrzymywania się. Od ul. Górniczej do ul. Kombatantów obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy z jednostronnym zakazem zatrzymywania się.
  • ul. Rybaków – obowiązywać będzie jednostronny zakaz zatrzymywania się, a na zakręcie zostanie zorganizowany dodatkowy parking.
  • ul. Cmentarna – obowiązywać będą obustronne zakazy zatrzymywania się.

W poniedziałek (1 listopada) na skrzyżowaniu ulic Górniczej i Sobieskiego, w przypadku wystąpienia poważnych utrudnień, ruchem kierować będą policjanci. Funkcjonariusze mogą również zdecydować o zamknięciu lewoskrętu w ulicę Górniczą (nie dotyczy autobusów).

Komunikat ZMK-u Gdynia dotyczący funkcjonowania komunikacji miejskiej w tym okresie.

Mapa organizacji ruchu – cmentarz parafialny

Mapa organizacji ruchu – cmentarz komunalny

Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń