Poniedziałek, 14 Czerwiec 2021
powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast
Fundusze krajowe Fundusze UE BIP Rumia

Wyróżniający się uczniowie i nauczyciele zostali nagrodzeni


Wyróżniający się uczniowie i nauczyciele zostali nagrodzenif15.10.2020 r.

Wyróżniający się uczniowie i nauczyciele zostali nagrodzeni

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Michał Pasieczny nagrodził najlepszych uczniów i pracowników rumskich placówek oświatowych. Za swój wysiłek laureaci otrzymali stypendia oraz nagrody finansowe i rzeczowe.

Uroczystość odbyła się w środę 14 października na antresoli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół, a także przedstawiciele władz miasta.

Nagrodzonych zostało 20 zasłużonych pracowników placówek oświatowych – dyrektor, wicedyrektor, pedagog szkolny i 17 nauczycieli – oraz 16 uczniów szkół podstawowych i średnich, którzy mogą się pochwalić odpowiednim zachowaniem oraz wybitnymi wynikami w nauce. W gronie docenionej młodzieży znaleźli się laureaci i finaliści wojewódzkich oraz ogólnopolskich konkursów i olimpiad szkolnych. Nagrody wręczał zgromadzonym wiceburmistrz Rumi do spraw społecznych Piotr Wittbrodt.

Serdecznie dziękuję wszystkim państwu za wysiłek włożony w codzienną pracę z uczniami. Kapituła przyznająca nagrody nie miała żadnych wątpliwości, że to właśnie wy zasłużyliście na to, aby was docenić w ten sposób. Jestem przekonany, że państwa zaangażowanie w pracę jest również doceniane przez rodziców i opiekunów waszych wychowanków – mówił wiceburmistrz Rumi. – Natomiast młodzieży gratuluję ogromnych sukcesów w nauce i dziękuję za waszą pozalekcyjną aktywność, wolontariat i propagowanie postaw obywatelskich. Jestem przekonany, że jeszcze nie raz o was usłyszymy – podsumował Piotr Wittbrodt.


Lista stypendystów:

 1. Kajetan Bieliński
 2. Jan Górecki
 3. Stanisław Kołowrocki
 4. Aleksander Sadło
 5. Agnieszka Araszkiewicz
 6. Igor Sobociński
 7. Piotr Lange
 8. Paulina Michalska
 9. Marta Chmielecka
 10. Bartosz Helmin
 11. Sonia Bujak
 12. Marcin Juzala
 13. Wojciech Kozłowski
 14. Paweł Wyzina
 15. Mikołaj Kurkowski
 16. Mateusz Byzdra

Lista nagrodzonych pracowników placówek oświatowych:

 1. Karolina Janulewicz – nauczycielka „Słonecznej Jedynki” przedszkola nr 1    
 2. Hanna Dudek – nauczycielka „Bajki” przedszkola nr 2
 3. Agata Łysaczenko – pedagog Przedszkola pod Topolą  
 4. Jolanta Siemianowska-Choroba – nauczycielka Przedszkola pod Topolą  
 5. Bogusława Bistroń-Czyż – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1   
 6. Izabela Kasprzycka-Buc – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1   
 7. Arkadiusz Skrzyński – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
 8. Anita Zamachowska-Dolna – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1   
 9. Anna Nowakowska – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 4   
 10. Anna Dybikowska – wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 6   
 11. Joanna Malewska – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 6   
 12. Beata Musiatowicz – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 6   
 13. Eugenia Wicka – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 7   
 14. Lucyna Łatanik-Górska – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 8   
 15. Marta Bartoszewska – nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących  
 16. Iwona Miłosz – nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących  
 17. Wioletta Peck-Stypułkowska – nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących   
 18. Ewa Wodniczak – nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących  
 19. Irena Bartosewicz – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 10
 20. Jolanta Słupecka – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 10
Uczestnicy uroczystości. Uczestnicy uroczystości. Przemawiający wiceburmistrz Piotr Wittbrodt. Przemawiający wiceburmistrz Piotr Wittbrodt. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Moment wręczenia nagród. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Moment wręczenia nagród. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Moment wręczenia nagród. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Pracownik placówki oświatowej, który został nagrodzony. Dyplomy i nagrody przygotowane do wręczenia. Gotowe do wręczenia nagrody rzeczowe. Uczniowie oczekujący na wręczenie stypendiów. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium. Wyróżniający się uczeń, który otrzymał stypendium.

Ściągnij galerię
Kalendarz wydarzeń